"Klangor". Wojciech Mecwaldowski o swojej roli w serialu CANAL+: "Przez 20 lat mojej pracy, jeszcze nigdy nie grałem tak barwnego człowieka" [WYWIAD]

Na antenie telewizji CANAL+ możemy oglądać już nowy polski serial kryminalny pt. "Klangor". Jedną z gwiazd produkcji jest Wojciech Mecwaldowski, który opowiedział nam o swojej roli, współpracy z Piotrem Witkowskim oraz swoim spojrzeniu na serial "Klangor". Zapraszamy do obejrzenia rozmowy!

Multimedia

"Klangor" to serialowa nowość tej jesieni na antenie CANAL+ Polska. Produkcja, której akcja osadzona jest w Świnoujściu, opowiada o psychologu więziennym, który musi zmierzyć się z nagłym zniknięciem córki.

W jednej z głównych ról na ekranie pojawia się Wojciech Mecwaldowski, który wciela się w postać strażnika Piotra Ryszki. To jeden z przyjaciół głównego bohatera, Rafała Wejmana (Arkadiusz Jakubik). Co o swojej roli powiedział nam Wojciech Mecwaldowski?

"Klangor" [RECENZJA]. Nowy polski serial kryminalny CANAL+! Warto obejrzeć? Oceniamy pierwsze dwa odcinki!Zobacz więcej

Przez 20 lat mojej pracy, jeszcze nigdy nie grałem tak barwnego człowieka jak on. Nigdy nie miałem do czynienia z kimś, kto tak siebie nie rozumie i rzeczy, które mówi i robi. Nigdy nie pracowałem nad kimś, kto jest takim "aktorem" na życie jak on. - wyznał nam Wojciech Mecwaldowski.

Co jeszcze o swojej roli powiedział nam Wojciech Mecwaldowski? Czy Piotr to postać, której jest do śmiechu? Jak Wojciech Mecwaldowski wspomina pracę nad serialem "Klangor"? Sprawdźcie wideo i naszą rozmowę z aktorem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×