"Klara i wszystko jasne". Sekretarka na tropie zbrodni. Odmłodzona wersja panny Marple? [ZDJĘCIA]

Klara to sekretarka, która z większym zapałem tropi zbrodnie niż zajmuje się pracą biurową. Jej broń to błyskotliwość, humor i wrodzona intuicja. Jakie kryminalne zagadki będzie rozwiązywać bohaterka serialu "Klara i wszystko jasne"?

Multimedia

"Klara i wszystko jasne" odcinek 1. w poniedziałek, 8.10.2018 o godz. 18:00 w Stopklatka TV - sprawdź program tv

Akcja serialu rozgrywa się w średniowiecznym urokliwym miasteczku Quedlinburg położonym w górach Harzu w samym sercu Niemiec. Klara Degen (Wolke Hegenbarth) rzuca posadę sekretarki i wkrótce potem pechowo zostaje uwikłana w sprawę zbrodni, której ofiarą pada jej były szef. Bedąc podejrzaną, pomaga prowadzącemu sprawę komisarzowi Paulowi Kleinertowi ( Felix Eitner) w poszukiwaniach prawdziwego sprawcy. I szybko udaje jej się udowodnić swoją niewinność.

Najlepsze seriale 2018 roku. Co warto obejrzeć? Na które premiery zwrócić uwagę? [LISTA AKTUALIZOWANA]Zobacz więcej

Kleinert, będący pod wrażeniem jej dociekliwości i znajomości komputera i uroku osobistego, proponuje Klarze tymczasowe zatrudnienie w sekretariacie. Klara z równym zapałem zabiera się do pracy biurowej, jak i ścigania przestępców i zbrodniarzy. Niekonwencjonalne pomysły i błyskotliwy umysł Klary są nieocenione przy rozwiązywaniu bieżących śledztw. Przy ściganiu przestępców pomocna bywa również jej intuicja i znajomość ludzkiej natury. Czego zdają się nie dostrzegać jej koledzy z pracy. Mimo to Jonas Wolter (Jan Niklas Berg) i Tom "Ollie" Ollenhauer (Christoph Hagen Dittmann) - choć nigdy się do tego nie przyznają - cieszą się z nieocenionej pomocy Klary. Tym bardziej, że nad posterunkiem w Quedlinburgu zawisła groźba zamknięcia i ich przełożona wywiera presję na załogę, chcąc wymusić na policjantach szybsze i skuteczniejsze działanie.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×