klara williams

"Twoja twarz brzmi znajomo". Najgorsi uczestnicy w historii programu. Karolina Pisarek, Bilguun Ariunbaatar, Maja Bohosiewicz i nie tylko. Kto z nich był najsłabszy?

"Twoja twarz brzmi znajomo" od lat jest jednym ulubionych programów telewidzów. Format, w którym znane osobistości przemieniają się w gwiazdy światowej estrady doczekał się już 17. edycji. Jednak nie wszyscy mogli zaliczyć swój udział w programie do udanych. Przedstawiamy zestawienie najgorszych uczestników wszystkich dotychczasowych edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Który z nich był najgorszy?

12.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Pierwsza miłość". Gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" powraca do obsady serialu! Kogo tym razem zagra Klara Williams?

Już niebawem widzowie będą mogli się cieszyć kolejnymi odcinkami "Pierwszej miłości". Okazuje się, że produkcja przygotowała dla fanów serialu sporą niespodziankę. Do obsady wrocławskiej produkcji po wielomiesięcznej nieobecności powróci Klara Williams - aktorka, którą niedawno można było oglądać w "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo, kogo tym razem zagra?

11.08.2022Pierwsza miłość

"Twoja twarz brzmi znajomo 15" odcinek 6. Adam Zdrójkowski zdarł gardło i ledwo wcielił się w Hankę Ordonównę. Klara Williams jako Donna Lewis zachwyciła!

Klara Williams po raz pierwszy w programie wyśpiewała pierwsze miejsce na podium! Jej wykonanie piosenki „I Love You Always Forever” Donny Lewis zaczarowało jury i naszych uczestników. Było magicznie i szalenie romantycznie. Klara Williams wygrała 6. odciek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15".

15.10.2021Twoja twarz brzmi znajomo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×