"Klatka". Katarzyna Warnke szokuje w nowej fryzurze na ściance! [ZDJĘCIA]

Katarzyna Warnke w czwartek (19.04) zadebiutowała na ściance w nowej fryzurze, która jest efektem jej przygotowań do roli zawodniczki MMA w filmie "Klatka". W galerii możecie zobaczyć, jak żona Piotra Stramowskiego prezentuje się w nowej odsłonie. Do twarzy jej z prawie łysą głową?

Multimedia

Katarzyna Warnke przechodzi spektakularną metamorfozę do filmu "Klatka". Aktorka, która wcieli się wkrótce w zawodniczkę MMA, w krótkich włosach zaprezentowała się już na premierze filmu Patryka Vegi "Kobiety mafii" w lutym 2018 roku. Teraz poszła o krok dalej i podczas pokazu Magnum, który odbył się w czwartek, 19 kwietnia, pojawiła się na ściance z prawie łysą głową.

Uroczysta premiera filmu Patryka Vegi za nami! Kto błyszczał na czerwonym dywanie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fabuła „Klatki”, w której zobaczymy Katarzynę Warnke opowiada o losach zawodnika MMA, którego gra Piotr Stramowski oraz jego największego rywala – w tej roli Eryk Lubos. MMA, czyli mieszane sztuki walki to sport, który budzi ogromne emocje i kontrowersje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by obalić przeciwnika. To zamknięte i hermetyczne środowisko i właśnie tam toczy się historia bohaterów filmu. „Klatka” to nie tylko historia o MMA. To film o walce, także tej poza ringiem. O miłość, o rodzinę, o siebie.

W galerii możecie zobaczyć Katarzynę Warnke w nowej fryzurze! Dobrze jej w krótkich włosach?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×