"Klatka". Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke jednak nie zagrają w filmie o MMA? Mamy komentarz producentki filmu! Powstają dwa filmy o MMA! [TYLKO U NAS]

Media w ostatnich godzinach obiegła wiadomość, że Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, mimo iż od miesięcy ciężko przygotowywali się do swoich ról, ostatecznie nie zagrają w filmie fabularnym o MMA pt. "Klatka". Skontaktowaliśmy się z producentami filmu, aby dowiedzieć się, jak jest naprawdę!

Multimedia

"KLATKA" - STRAMOWSKI I WARNKE W FILMIE O MMA

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke mieli zagrać w filmie "Klatka", który początkowo promowano jako pierwszy polski film o MMA. Stramowski miał wcielić się w postać Tomasza, głównego bohatera filmu, natomiast Warnke została filmową Agatą. Głównym rywalem głównego bohatera był Marek, którego grał Eryk Lubos.

Pierwsze doniesienia na temat "Klatki" pojawiły się w grudniu 2017 roku. Wówczas tak pisano o filmie:

MMA czyli mieszane sztuki walki to sport, który budzi ogromne emocje i kontrowersje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by obalić przeciwnika. To zamknięte i hermetyczne środowisko. Właśnie tam toczy się historia bohaterów filmu „Klatka”. Fabuła opowiada o losach jednego z zawodników. Ale „Klatka” to nie tylko historia o MMA. To film o walce, także tej poza ringiem. O miłość, o rodzinę, o siebie. W fabule pojawi się gwiazdorska obsada, a w roli głównej zobaczymy Piotra Stramowskiego. Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacją KSW, która zadba o treningi aktorów.

Piotr Stramowski i Eryk Lubos będą walczyć w klatce! Kiedy premiera filmu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Produkcją filmu "Klatka" zajęła się firma Domino Film wraz z koproducentami: Ekipa Sp. z o.o., Federacja KSW sp. z o.o., Exotic Car Club sp. z o.o. oraz Next Film. Reżyserią zajął się Konrad Maximilian, odpowiedzialny również za scenariusz, a za kamerą stanął Arkadiusz Tomiak. W obsadzie "Klatki" figurowali także Joanna Orleańska, Przemysław Sadowski, Robert Wabich oraz Katarzyna Maciąg. Podczas jednej z gal KSW zrealizowano pierwsze zdjęcia, a dystrybutor Next Film wyznaczył datę premiery "Klatki" na 11 stycznia 2019 roku.

W ostatnim czasie jednak coraz ciszej robiło się wokół "Klatki", aż w poniedziałek, 20 stycznia, na jednym z portali pojawiła się informacja, iż produkcja zrezygnowała z Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke, gdyż ci - cytując - okazali się zbyt drodzy. Postanowiliśmy sprawdzić te doniesienia u producenta filmu, firmy Domino Films.

Małgorzata Domin, producentka "Klatki", powiedziała nam, że Piotr Stramowski oraz Katarzyna Warnke wciąż są zaangażowani w projekt "Klatka", jednak na ten moment zawieszono zdjęcia, gdyż z produkcji wycofali się dotychczasowi partnerzy, federacja KSW, Ekipa Sp. z o.o. oraz firma Next Film.

"UNDERDOG" ZAMIAST "KLATKI"?

Jak się okazało, firma Ekipa Sp. z o.o. i federacja KSW pracują nad swoim filmem o MMA, który będzie zatytułowany "Underdog", a za jego reżyserię odpowiadają Konrad Niewolski oraz Maciej Kawulski, będący jednym z właścicieli KSW. W roli głównej na ekranie pojawi się... Eryk Lubos, którego filmowym przeciwnikiem będzie Mamed Khalidov. Film w kinach, dzięki Next Film, pojawi się w styczniu 2019 roku.

Mamed Khalidov zadebiutuje jako aktor! Powstaje fabularny film o MMA [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oznacza to, że powstają dwa zupełnie różne filmy o MMA, jednak na tę chwilę prace nad "Klatką" z Piotrem Stramowskim i Katarzyną Warnke zostały wstrzymane. Jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie można wznowić zdjęcia, ale póki co producent Domino Film szuka nowych partnerów, którzy pozwolą dokończyć "Klatkę".

Jako, że główną rolę w konkurencyjnym filmie gra Eryk Lubos, zapytaliśmy producentkę o jego obecność w "Klatce", ale Małgorzata Domin zaznaczyła, że w żaden sposób nie ma to wpływu na obsadę "Klatki", która pozostaje bez zmian.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×