Klaudia Halejcio rysuje sobie mięśnie na brzuchu?! Aktorka odpowiedziała internautce!

Klaudia Halejcio, którą ostatnio mogliśmy podziwiać w programie "Dance, Dance, Dance" wypoczywa właśnie w Hiszpanii. Chętnie publikuje w internecie zdjęcia z wyjazdu. Jedno ze zdjęć wzbudziło wyjątkowe zainteresowanie fanów.

Multimedia

Wiosną 2019 Klaudia Halejcio zaprezentowała swoje wyjątkowe umiejętności taneczne biorąc udział w programie "Dance, Dance, Dance". Teraz wyjechała do Hiszpanii, gdzie wypoczywa na plażach Costa Brava. Chętnie publikuje też zdjęcia z wakacji i zaznacza, że najbardziej lubi spędzać czas aktywnie.

Klaudia Halejcio zaskakuje wyglądem! Fani są zachwyceni jej nową fryzurą!Zobacz więcej

Jedna z fotografii wywołała burzę w komentarzach. "Wakacje to czas, który bezwzględnie trzeba poświęcić na odpoczynek – czyli regenerację! Dla mnie wypoczynek musi być połączeniem totalnego lenistwa na plaży i aktywnego spędzania czasu! Czyli na sportowo! Tylko tak mogę z każdej wyprawy przywieźć wspaniałe wspomnienia" - napisała Halejcio w poście, a internauci zaczęli dopytywać, czy nie za bardzo retuszuje swoje zdjęcia.

Jedna z komentujących stwierdziła, że aktorka domalowała sobie mięśnie na brzuchu. Klaudia nie zostawiła tego bez odpowiedzi.
- Parę miesięcy wprawy. Doszłam do perfekcji, nie zmywa się w wodzie - zripostowała, ale to nie uciszyło "fanki", która napisała: - Widać, że sobie trochę makijażem upiększyłaś brzusio. Ale grunt, że się nie zmywa.
- Takie kosmetyki teraz robią, że nawet prysznic ich nie rusza - dodała z kolei aktorka.
- Z całą pewnością, otóż kiepsko wyszedł ci akurat ten makijaż, ale zapewne nie jest łatwo konturować sobie brzusio - napisała internautka, ale Halejcio postanowiła więcej nie ciągnąć tematu.

Paulina Krupińska nie może pogodzić się z przegraną? "Mamy duże poczucie niesprawiedliwości"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio na treningach do "Dance Dance Dance"

Komentarze

Skomentuj
  • gert (gość)

    Halejcio to niezła artystka. Już za młodu było widać ją w "Złotopolskich".

    30.07.2019 16:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×