"Kler". Joanna Kulig oburzona? Zwiastun zniknął z sieci [WIDEO]

Trailer nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego został usunięty niespełna dzień po swojej premierze. Czy to Joanna Kulig doprowadziła do tego, że zwiastun "Kleru" zniknął z sieci? Dlaczego miałaby to zrobić?

Multimedia

Wojciech Smarzowski przygotowuje nową premierę - "Kler" wejdzie na ekrany już we wrześniu. Pierwszy zwiastun filmu szybko zniknął z sieci. Okazuje się, że jest związane z Joanną Kulig, która pojawiła się w trailerze nago!

Od "Idola" do Cannes. Jak zmieniła się Joanna Kulig - gwiazda najnowszego filmu Pawła Pawlikowskiego?Zobacz więcej

Zwiastun "Kleru" pokazuje pijanych i pazernych księży, dla których zamiast dobra parafian liczy się jedynie własny zysk. Kochanką jednego z duchownych (Robert Więckiewicz) jest właśnie bohaterka grana przez Joannę Kulig.

Jak dowiedziało się SE, aktorka jest zażenowana, że w zwiastunie pojawiły się jej rozbierane sceny, które mogły odwrócić uwagę potencjalnych widzów od głównego wątku filmu. Prawdopodobnie nawet w tej chwili trwają prace nad nową wersją trailera. Czym będzie się ona różniła od tej, którą widzieli już internauci? To okaże się po jej upublicznieniu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    film długi męczący zagmatwany, mocna tylko scena finałowa, pani J. oczywiście musiała pokazać ten swój obfity nagi biust, jak w każdym bez mała filmie, bo bez tego nie dostałaby roli, a zależało jej na nazwisku reżysera, poza tym jej gra przeciętna, promocyjna wrzawa nie znajduje potwierdzenia, warto zobaczyć ale bez przesady, to żadne arcydzieło...

    28.09.2018 14:09
  • gosc (gość)

    aktor jest dla widza, nie odwrotnie. widz ocenia film, aktora, reżysera itd. i pójdzie do kina lub nie. może czasem aktor powinien o tym pamiętać, gdy wybiera scenariusz, reżysera czy aktorskie zadania.do usłyszenia po filmie. pozdrawiam.

    14.08.2018 12:06
  • ks (gość)

    jeśli to dla Ciebie są sceny wulgarne ( pomijając to , że nawet nie widziałaś całego filmu),to ręce opadają ;a gdyby nawet ,to aktor nie może już zagrać osoby wulgarnej, mordercy,prostytutki ? może aktorki powinny grać tylko księżniczki (nuda) ; aktor jest od grania, tak jak d.. od sr... , tyle i tylko tyle, a powiedział to wybitny aktor Jan Englert ; ja kończę tą 'dyskusję' ,pozdrawiam

    14.08.2018 10:03
  • gosc (gość)

    antynomia artyzm vs trupizm nie wyklucza "zadań aktorskich", JK umiała pięknie zagrać np. w zimnej wojnie ale w klerze - nie bo nagi obraz z rolą beczącej owcy są wulgarne i nie licują z jej pozycją. Upływający czas narzuca wymogi osobiste nie dezawuując urody JK. Bycie aktorką nie tłumaczy rozbieranych scen, artystka nie jest striptiserką.

    14.08.2018 08:55
  • Ks (gość)

    A gdyby np JK grała w filmie, którego akcja rozgrywalaby się w obozie koncentracyjnym ,gdzie Niemcy kazali rozbierać się kobietom i mężczyznom i przeganiali ich razem po placu obozowym nago ,to w takiej scenie JK też powinna być ubrana w pasiak np ? No, chyba raczej nie , współczesne kino jest bliskie rzeczywistości i aktorzy to akceptują inaczej niech sobie grają w Klanie np

    13.08.2018 22:05
  • Ks (gość)

    No to jak miała zagrać tą scenę, zapieta na ostatni guzik ?może tak byłoby w latach 50 -tych w Hollywood, dzisiaj są inne czasy ,była BB i inne ,które przetarly drogę i nie przypominam sobie ,aby takie sceny były dla JK jakimś traumatycznym przeżyciem ,zresztą w takich scenach stosuje się różne sztuczki ,odpowiedni montaż, a na ekranie mamy gola babę 😉 i jeśli chodzi O to,że JK nie ma idealnych kształtów, to chyba lepiej bo jest bardziej wiarygodną ,a poza tym nie jest modelką, tylko aktorką

    13.08.2018 21:14
  • gosc (gość)

    chyba nie o krytykę kleru idzie bo ta jest uzasadniona, rzecz w "zadaniu aktorskim" które świadczy o tym że JK tkwi w demonach młodej zaszłości, o których jakoby chciała zapomnieć i nie może/nie chce się z nich wykaraskać. a czas nie jest tu sprzymierzeńcem.

    13.08.2018 16:18
  • Ks (gość)

    Nawet ze zwiastunu wynika,że film mówi prawdę, co nie znaczy ,że cały Kościół tak postępuje, ale tzw wypaczenia należy potępić np to co robi tzw ojciec Rydzyk i to chyba dobrze że JK wystąpiła w tym filmie i nie ma się czego wstydzić i się nie wstydzi ,a zwiastun wycofali bo zawierał scenę erotyczną i miałby trudności z reklamą

    12.08.2018 15:30
  • gosc (gość)

    po co JK mówiła że chce się odkleić od sekscesów przeszłości a teraz odgrzewa te same kotlety i to w kontekście walki z grzechami kleru? nie czytała scenariusza jak rzekomo w sponsoringu ? źle to świadczy o samoświadomości tej pani i wizerunkowej katastrofie.

    11.08.2018 14:52
  • Gość (gość)

    Przecież nie wiadomo,czy tak rzeczywiście było, to tylko plotki a zwiastun wycofano (zmieniono) z innego powodu ; JK jest aktorka I scena erotyczna z księdzem to było tylko aktorskie zadanie ( często przecież słyszymy, że księża mają kochanki i dzieci ,a powinni zrezygnować z kapłaństwa )

    10.08.2018 17:22
  • rodo (gość)

    oburzona ale na kogo? chyba na siebie, a gdy rozbierała się do nagiej sceny to nie była oburzona? dopiero jak zobaczyła się w filmie? to jakaś hipokryzja, ambiwalencja jaźni lub zamiar oszukania widzów, że w zwiastunie wszystko jest cacy ale w filmie będzie jak ma być, czyli nagie perwersje z księdzem. radzę się zdecydować co naprawdę panią J. interesuje w tym zawodzie..