"Kler". Najpopularniejsze polskie filmy w kinie. Jakie filmy pobiły rekordy oglądalności?

"Kler" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego był filmowym objawieniem 2018 roku, bijąc kolejne rekordy popularności. Miliony widzów meldowały się w kinie i oglądały najczęściej komentowany polski film 2018 roku. Jednak to "Kler" jest na szczycie zestawienia najpopularniejszych polskich filmów po 1989 roku! Sprawdźcie, który film był najchętniej oglądany w historii!

Multimedia

NAJPOPULARNIEJSZE POLSKIE FILMY PO 1989 ROKU

"Kler" Wojtka Smarzowskiego, jeszcze zanim wszedł na ekrany kin, narobił wokół siebie sporo hałasu. To tylko pomogło jego oglądalności: przez kilka tygodni słuchaliśmy doniesień o kolejnych rekordach oglądalności, które pobił.

Filmowa biografia Zenka Martyniuka, kolejny film Patryka Vegi czy "Psy 3" Pasikowskiego? Co będziemy oglądać w 2019 roku?Zobacz więcej

Czy jednak sumarycznie jest rzeczywiście filmem rekordowym, jeśli chodzi o liczbę widzów? Sprawdziliśmy to! Zobacz, które polskie filmy wyprodukowane po 1989 roku zobaczyło najwięcej z nas! Pozycja "Kleru" cię zaskoczy!

Które z tych filmów wy oglądaliście? Do których tytułów wracacie do dzisiaj? A może liczba widzów któregoś filmu was dziwi, bo film okazał się słabszy niż można było się tego spodziewać? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz galerię

FBAPEG https://facebook.com/telemagazynpl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×