Kłótnia Grocholi w “Tańcu z gwiazdami"!

Jak sądzicie o co poszło?

Multimedia

Chyba można powiedzieć, że zamieszanie pojawiło się z powodu różnic w priorytetach.

Katarzyna Grochola uczestniczka tanecznego show miała się pojawić na spotkaniu z podopiecznymi fundacji działającej na rzecz pomocy dzieciom. I tu pojawił się kłopot, ponieważ na ten sam dzień ekipa Tańca z gwiazdami zaplanowała nagranie filmiku z Grocholą do następnego odcinka.

Trudno było pogodzić te dwie sprawy, co w takim razie zrobiła Grochola?

Pokłóciła się z twórcami programu i zapowiedziała, że i tak postawi na swoim, bo otwarcie ośrodka jest dla niej ważniejsze niż gadanie głupot do jakiejś kamery" - czytamy w tygodniku Rewia.

Skończyło się na tym, że to Jan Kliment taneczny partner Grocholi pojechał na spotkanie z dziećmi. Jak oceniacie decyzję Kasi?

Czytaj także: "Bóg dał Klimentowi Grocholę!" Grochola bardziej wymagająca w tańcu niż Urbańska? "Całe życie prowadziłam"- Grochola w "Gali"

Komentarze

Skomentuj
  • manifa (gość)

    szkoda było kasy? na zasadzie wilk syty i owca cała.Jak każda feministka co innego mówi,co innego robi i co innego czuje./spazmatycznie trzyma się młodości Jana K.Prawda jest taka,że w fundacji jest się po to,żeby zaistnieć w mediach/sorry -nie wszyscy/,a Grochola- no,cóż -śpiesz się Katarzyno,bo jeszcze chwila i rozsypka-takie życie.....

    19.05.2010 20:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×