"Klub opiekunek". Serial doczeka się 2. sezonu! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów serialu "Klub opiekunek". Platforma Netflix rozpoczęła właśnie prace nad 2. sezonem produkcji! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Multimedia

"Klub opiekunek" to jedno z ostatnich zaskoczeń platformy Netflix. Niepozorny serial zdobył popularność, więc nic dziwnego, że ruszyły prace nad 2. sezonem produkcji. Szczegóły fabuły jeszcze nie są znane, więc na wieści o tym, co wydarzy się w nowych epizodach, jeszcze trochę musimy poczekać.

Paczka nastolatek rusza do pracy w opiece nad dziećmi! Zobacz zwiastun nowego młodzieżowego serialu NetfliksaZobacz więcej

"Klub opiekunek", oparty na bestsellerowej serii książek, opowiada o przyjaźni i perypetiach uczennic Kristy Thomas (Sophie Grace), Mary-Anne Spier (Malia Baker), Claudii Kishi (Momona Tamada), Stacey McGill (Shay Rudolph) oraz Dawn Schafer (Xochitl Gomez), które rozkręcają swój opiekunkowy biznes w miasteczku Stoneybrook w stanie Connecticut. Obsadę dopełnia Alicia Silverstone, która wciela się w rolę Elizabeth Thomas-Brewer, wiecznie skupionej na innych samotnej matki Kristy, obiektu westchnień szlachetnego do szpiku kości Watsona Brewera (w tej roli Mark Feuerstein).

Ann M. Martin, autorka uwielbianej serii i producentka nowego serialu, stworzyła gamę niezwykłych i inspirujących postaci: dziewczyn z różnych domów i środowisk, o różnych temperamentach i światopoglądach, które zbliżył wspólny pomysł na biznes, a potem połączyły je rodzące się między nimi przyjaźnie. Za adaptacją tego współczesnego komediodramatu, który na pierwszy plan wysuwa przyjaźń, kobiecą siłę i przedsiębiorczość, stoją showrunnerka Rachel Shukert (Glow) oraz reżyserka i producentka wykonawcza Lucia Aniello (Broad City) .

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×