"Klucz do serca" odcinek 6. Janusz Laskowski gościem specjalnym [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wakacje trwają w najlepsze, a ZOOM TV kolejny raz zabiera widzów w podróż po całej Polsce, przeprowadzając metamorfozy mieszkań, a to wszystko pod okiem aktora Daniela Wieleby oraz jego pomocników. W

Multimedia

"Klucz do serca" odcinek 6. w niedzielę, 6 sierpnia, o godz. 11:25 w Zoom TV.

W premierowym 6. odcinku w programie powitamy nową dekoratorkę wnętrz, Joannę Preisner oraz gościa specjalnego, Janusza Laskowskiego, polskiego piosenkarza oraz kompozytora. Jak tym razem ekipa urządzi pomieszczenie i czy spodoba się lokatorowi?

W każdym z trzynastu odcinków programu „Klucz do serca” wytypowany przez najbliższych główny bohater otrzyma prezent w postaci remontu jednego z pomieszczeń swojego mieszkania. Będzie to dla niego całkowitą niespodzianką, ponieważ podczas prac ekipy remontowej gospodarz będzie przebywał na krótkich wakacjach. Co zobaczy jak wróci do domu? Odpowiedzi poznamy w każdą niedzielę.

Nowy program Zoom TV już w lipcuZobacz więcej

W premierowym, 6. odcinku programu, odwiedzimy Wrocław, a w nim pokój nastolatki, którą do projektu zgłosił ojczym. Chcąc spełnić marzenie dziewczyny o wymarzonym miejscu w przedwojennej kamienicy, ekipa wspólnie z Januszem Laskowskim odmieni całkowicie jeden z pokoi wrocławskiego mieszkania. Na jaki kolor odmalują ściany, które meble przejdą całkowitą transformację, a które zostaną zastąpione nowymi oraz jak zaaranżują całe wnętrze, by wyglądało na przestronniejsze i jaśniejsze? Czy ekipa poradzi sobie z problemami napotkanymi w trakcie remontu, tego dowiedzie się z najnowszego odcinka.

– Metamorfoza wrocławskiego mieszkania okazała się jedną z trudniejszych w mojej karierze, ponieważ bardzo trudno jest zadowolić nastolatkę i wczuć się w jej gust. Jednak udało się, a szczęśliwa dziewczyna po powrocie do domu aż oniemiała z wrażenia. Właśnie na taką reakcję liczyliśmy w ekipie i to jest dla nas najlepsza nagroda za ciężką pracę – mówi Joanna Preisner, dekoratorka wnętrz w programie „Klucz do serca”, właścicielka hotelu Bacówka Radawa&SPA.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×