"Knives Out". Przemysław Wojcieszek pokazał plakat swojego kontrowersyjnego filmu [ZDJĘCIA]

Przemysław Wojcieszek pokazał plakat swojego, od dawna bardzo oczekiwanego, filmu "Knives Out". Wojcieszek nie boi się politycznych tematów i dlatego postanowił zrealizować pierwszy film komentujący współczesną Polskę pod rządami Prawa i Sprawiedliwości.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"KNIVES OUT". GŁOSOWALIŚMY NA ANDRZEJA DUDĘ Z LITOŚCI [RECENZJA]

Szóstka dwudziestoparolatków spotyka się w sezonowym domu nad jeziorem. To ich pierwsze spotkanie od czasu matury. Część zrobiła kariery, część nie. Część korzysta z przyjemności życia, część daje upust skrywanym frustracjom. Siódmą postacią jest młoda Ukrainka Solomija, pracująca w firmie jednego z bohaterów wieczoru - Igora. Solomija jest obca i z czasem staje się obiektem nienawiści Huberta, który namawia pozostałych bohaterów, pijanych i zagubionych, do aktu przemocy wobec dziewczyny.

W filmie zagrali studenci wrocławskiej PWST: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk, Emilia Piech, Kacper Sasin, Michał Surówka oraz Lucyna Szierok.

Film trafi do kin na początku przyszłego roku. Do tej pory obraz był pokazany m.in. na wrocławskim festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×