"Kobieta na krańcu świata 12" odcinek 3. Jennifer Bricker-Bauer urodziła się bez nóg. Dla Martyny Wojciechowskiej jest prawdziwą inspiracją!

Jennifer Bricker-Bauer urodziła się bez nóg. Mimo wielu przeciwności losu, zaraża optymizmem. W Austrii odwiedziła ją Martyna Wojciechowska. Efekty tej wizyty zobaczymy w 3. odicnku 12. sezonu programu "Kobieta na krańcu świata".

Multimedia

Martyna Wojciechowska u Jennifer Bricker-Bauer w Austrii

W "Kobiecie na krańcu świata", w malowniczej Austrii Martyna spotka niezwykłą gimnastyczkę. Mimo dramatycznej sytuacji osobistej, Jennifer Bricker-Bauer zaraża optymizmem i hipnotyzuje zjawiskowymi występami akrobatycznymi. W osiągnięciu spektakularnego sukcesu nie przeszkodziło jej nawet to, że… urodziła się bez nóg.

Martyna Wojciechowska na miejscu wybuchu w Bejrucie. Kim jest bohaterka z Libanu?Zobacz więcej

Historia Jennifer jest jak z filmu. Porzucona w szpitalu tuż po przyjściu na świat, dziewczyna ogromną siłę otrzymała od swoich adopcyjnych rodziców, którzy wyparli z jej słownika takie wyrażenia jak: nie mogę, nie dam rady, nie potrafię. Marzenia miała na wyciągnięcie ręki.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Dziś swą niezwykłą radością życia zaraża i motywuje innych. Jennifer jest przykładem na to, że życie pisze najlepsze scenariusze i udowadnia, że nie ma w życiu barier nie do pokonania!

"Kobieta na krańcu świata" sezon 12. odcinek 3. w niedzielę, 8.11.2020 o godz. 11:30 w TVN! - sprawdź program tv

Martyna Wojciechowska wspiera protesty i z żalem przyznaje: "Wstydzę się przed kobietami"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×