"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska emocjonalnie o bohaterkach programu. Która odwiedzi Polskę? [WIDEO]

Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że bohaterki programu "Kobieta na krańcu świata" stają się jej bardzo bliskie. Czy któraś z nich, podobnie jak np. Kabula z Tanzanii, odwiedzi Martynę w Polsce?

Multimedia

"Kobieta na krańcu świata" w niedziele o godz. 11:00 w TVN! - sprawdź program tv

Przez 10 sezonów programu "Kobieta na krańcu świata", Martyna Wojciechowska odwiedziła dziesiątki miejsc i kobiet, które te miejsca zamieszkują. Każda z nich stała się dla Martyny kimś bardzo ważnym, a niektóre zainspirowały podróżniczkę do robienia nowych rzeczy.

Martyna Wojciechowska powitała Kabulę Nkalango w Polsce! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Każdy z epizodów "Kobiety" ukazuje inny, często bardzo trudny temat. Poznaliśmy m.in. najmniejszą kobietę świata Jyoti Amage, kolumbijską zapaśniczkę, studentkę szkoły Shaolin, Gejszę z Kioto, kobiety z długimi szyjami z ludu Kayan w Mjanmie, saperkę czy mamę hipopotamów. Jedną z najbliższych sercu Martyny bohaterką jest ofiara polowania na ludzi, dotknięta albinizmem Kabula, która niedawno odwiedziła Polskę.

Wojciechowska zaznacza jednak, że to nie jedyna osoba, która przyjechała do niej po tym, jak powstał dany odcinek. - Wciąż utrzymuję te relacje. Bardzo bliskie relacje. Kobiety, które spotykam to jest też dla mnie źródło nieustannej inspiracji - zaznacza Martyna. Od kogo przejęła "bakcyla" na skoki spadochronowe? Sprawdź, co nam powiedziała!

Martyna Wojciechowska w Salwadorze - piekle dla kobiet [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×