"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska organizuje wyjątkową aukcję. Do wylicytowania m.in. spotkanie z nią lub Przemkiem Kossakowskim!

Martyna Wojciechowska od dawna pomaga innym. Teraz organizuje aukcję, która ma pomóc nastoletnim i usamodzielniającym się matkom i ich dzieciom. Do wylicytowania m.in. spotkania z gwiazdami albo coś dla fanów Roberta Lewandowskiego! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Martyna Wojciechowska znana jest ze swojej działalności charytatywnej. Teraz pomaga Fundacji UNAWEZA, która wspiera kobiety na krańcach świata i razem z Fundacją Po DRUGIE rozpoczyna w Polsce budowę domu dla nastoletnich i usamodzielniających się matek. W tym celu Fundacja UNAWEZA wystartowała na Allegro z wyjątkową aukcją.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z mamą i złożyła jej wyjątkowe życzenia z okazji 70. urodzinZobacz więcej

Do wylicytowania m.in spotkanie z Martyną Wojciechowską, Przemkiem Kossakowskim, pamiątkowe koszulki z jej wyprawy na Mount Everest, z Rajdu Dakar, lot z Martyną w tunelu aerodynamicznym FLYSPOT oraz książki z osobistymi dedykacjami, kosmetyki, biżuteria.

Do aukcji dołączyli także inni znani i lubiani. Na uczestników aukcji czeka lot śmigłowcem nad Warszawą z Marcinem Szamborskim - Mistrzem Świata, sesja fotograficzną dla całej rodziny z fotografką gwiazd Martą Wojtal, gotowanie z Agnieszką Mielczarek oraz… coś dla fanów Roberta Lewandowskiego – koszulka i także książka z autografem Roberta i Ani Lewandowskich.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×