"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia z podróży przedślubnej z Przemkiem Kossakowskim! Dokąd się wybrali?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski ogłosili niedawno, że są już małżeństwem. Pokazali nawet kilka zdjęć ze ślubnej sesji. Teraz podzielili się fotografiami ze swojej podróży... przedślubnej.

Multimedia

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w podróży przedślubnej

Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego to już historia. Para zaskoczyła opinię publiczną publikując w mediach społecznościowych zdjęcia z sesji ślubnej. Wiadomo, gdzie odbyła się uroczystość oraz, kto zaprojektował suknię ślubną autorki "Kobiety na krańcu świata". Teraz dowiedzieliśmy się także, co z podróżą poślubną zakochanych.

Martyna Wojciechowska pokazała ślubne zdjęcia. Jak wyglądała jej suknia ślubna?Zobacz więcej

Okazuje się, że Martyna i Przemek jak zwykle postanowili zrobić coś wbrew wszelkim oczekiwaniom. Zamiast w podróż poślubną, wybrali się w podróż... przedślubną. Tuż przed zalegalizowaniem swojego związku wyjechali do Portugalii.

„Zerwała z tradycja i nie pojedzie w podróż poślubną” - czytam na portalach. No cóż, zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu, więc pojechaliśmy w PODRÓŻ PRZEDŚLUBNĄ!😜 Kamperem, z dala od ludzi i zgiełku miast przemierzyliśmy całą Portugalię z północy na południe. Polecamy! Przy tym szczęśliwie, jak się teraz okazało, zdążyliśmy przed drugą falą pandemii. A Wy dbajcie o siebie, Kochani! I dziękujemy za lawinę wspaniałych życzeń od Was! Tak, zamierzamy być bardzo szczęśliwi❤️

Fani są zachwyceni związkiem, jaki tworzą Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Wszyscy życzą im dużo szczęścia, choć wydaje się, że to mają zagwarantowane także bez życzeń. Oby tak dalej!

Martyna Wojciechowska musiała zmienić plany przez pandemię. Zamiast krańców świata był... kraniec Polski?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×