"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska wróciła do fryzury sprzed lat? Znowu ma krótkie włosy!

Ostatnio Martyna Wojciechowska coraz częściej lubi zaskakiwać. Tym razem pokazała zdjęcia, na którym ma krótkie włosy! Czy wróciła do fryzury sprzed lat? A może to tylko żart?

Multimedia

Martyna Wojciechowska ścięła włosy?!

Kiedy Martyna Wojciechowska zaczynała swoją karierę w telewizji miała krótkie włosy. W 1997 r. po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu Zwierciadło. Później zaczęła tworzyć program o motocyklach dla łódzkiej telewizji kablowej ATV, a następnie związała się ze stacją TVN i tak już zostało. Z biegiem czasu zapuściła włosy.

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej! "Nareszcie chciałam ją założyć!"Zobacz więcej

W ostatnich latach mogliśmy oglądać Martynę w "Kobiecie na krańcu świata" z długimi blond włosami, często pofalowanymi. Na oficjalnych wystąpieniach Wojciechowska również zachwycała kondycją i ułożeniem włosów. Teraz zaprezentowała zdjęcie, na którym pozuje w krótkiej fryzurze! Czy zdecydowała się na ostre cięcie, czy może to tylko żart, mający wywołać lawinę komentarzy?

Internauci już zaczęli komentować. Jednym podoba się "powrót do korzeni", bo przecież "ładnemu we wszystkim ładnie", inni żałują, że nie zobaczą już pięknych długich włosów Martyny. Jaka jest prawda? Na pewno wkrótce się okaże.

Powstanie program Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? Wiemy, jaka jest prawda!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×