"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska zatrzymana przez wywiad wojskowy Pakistanu!

Martyna Wojciechowska wyjechała realizować kolejne odcinki programu "Kobieta na krańcu świata". W Pakistanie spotkała ją nieprzyjemna niespodzianka...

Multimedia

"Kobieta na krańcu świata" to program, który można oglądać od 2009 roku. Martyna Wojciechowska odwiedza w nim najodleglejsze miejsca na świecie, aby zaprezentować niezwykłe kobiety - ich historię i to, z czym muszą zmagać się na co dzień.

Martyna Wojciechowska: Moim celem jest uwrażliwianie ludzi na świat [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W ramach nagrań do 9. serii programu, Wojciechowska wyruszyła do Pakistanu. Tutaj spotkała ją nieprzyjemna sytuacja - została zatrzymana przez miejscowy wywiad wojskowy! O wszystkim poinformowała za pośrednictwem Facebooka:

Początek był rewelacyjny. Spotkałam tu wspaniałych, serdecznych i gościnnych Ludzi. Potem zaczęły się problemy... W północno-zachodniej części Pakistanu, niedaleko granicy z Afganistanem, gdzie realizowaliśmy kolejny odcinek programu Kobieta na krańcu świata zostaliśmy zatrzymani przez wywiad wojskowy (Inter-Services Intelligence). Siłą skonfiskowano nam sprzęt i uniemożliwiono pracę. Kolejne dni spędziliśmy w areszcie domowym pod stałą kontrolą policji i wojska. W końcu, po niemal dobie podróży przez góry pod eskortą dotarliśmy do Islamabadu. Kamer nadal nie odzyskaliśmy, ale trzymajcie proszę kciuki za szczęśliwy powrót do domu całej naszej ekipy. M.

Jak się okazuje, praca przy tworzeniu programu podróżniczego może być bardzo niebezpieczna! Miejmy nadzieję, że cała ta historia dobrze się skończy i już wkrótce zobaczymy nowe odcinki "Kobiety na krańcu świata".

Jak Martyna Wojciechowska dociera do bohaterek programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Martyna Wojciechowska była już wszędzie?

Komentarze

Skomentuj
  • Lidka

    Pani Martyna jest niezwykle odważną kobietą , bardzo ją podziwiam . Ona i Dominic Monaghan "Władca Dziczy" to dwójka moich ulubionych prowadzących programy podróżnicze !

    08.05.2017 09:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×