"Kobieta na krańcu świata" odcinek 5. s. 9. Pakistan - salon piękności dla kobiet "bez twarzy" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pakistan jest światem męskiej dominacji. Na szczęście żyją tu także odważne kobiety, które biorą sprawy w swoje ręce i zmieniają otaczającą je rzeczywistość. W "Kobiecie na krańcu świata" historia Musarrat Misbah, która prowadzi niezwykły salon piękności dla kobiet poparzonych kwasem.

Multimedia

"Kobieta na krańcu świata" - sezon 9. odcinek 5. w niedzielę, 8.10.2017 o godz. 11:00 w TVN!

W piątym odcinku kamera "Kobiety na krańcu świata" odwiedzi jedyny w swoim rodzaju salon piękności, który mieści się w Lahaur w Pakistanie. Z jego usług korzystają kobiety, które w przeszłości zostały poparzone kwasem. Oblania i podpalenia, dotyczą w Pakistanie nawet kilku tysięcy kobiet rocznie.

Martyna Wojciechowska zdradza szczegóły 9. serii swojego programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Butelka kwasu nie kosztuje nawet złotówki, a atak trwa kilka sekund. Substancja, przy pomocy której mężczyźni wymierzają kary kobietom jest łatwo dostępna. Tylko tyle potrzeba, by ofiara została naznaczona już na całe życie. Napastnikami najczęściej są mężowie, partnerzy, a nawet rodzina. ​

Bohaterka Martyny, Musarrat Misbah pomogła już ponad 500 takim kobietom. Zapewnia ofiarom właściwą opiekę medyczną, chirurgię rekonstrukcyjną, opiekę psychologiczną, a także zatrudnia do pracy w swoim salonie. Jak wygląda życie kobiet "bez twarzy"?

Boliwia - Mennonici, czyli podróż w czasie [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×