"Kobieta na krańcu świata". Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Prawnik ujawnił zaskakujące fakty na temat rozprawy rozwodowej

Blisko rok temu Martyna Wojciechowska niespodziewanie, bo raptem po 3 miesiącach rozstała się ze swoim mężem Przemysławem Kossakowskim. Lada chwila ma się odbyć ich pierwsza rozprawa rozwodowa. Prawnik postanowił ujawnić zaskakującą informację odnośnie tego, jak może wygląda rozwód słynnej pary.

Multimedia

Rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego

W lipcu ubiegłego roku media obiegła zaskakująca informacja o tym, że raptem po 3 miesiącach Martyna Wojciechowska rozstała się z Przemysławem Kossakowskim. "Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa” - napisała wówczas podróżniczka na na Instagramie. Wieść o rozpadzie związku słynnej pary była tym bardziej zaskakująca, gdyż wydawało się, że Martyna i Przemek wydawali się dla siebie stworzeni.

Mam 47 lat i moja decyzja o stałym i tak poważnym związku była głęboko przemyślana. Podjęłam, jak sądziłam, najlepszą z możliwych i zamierzałam w niej wytrwać. Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuję sama po śmierci jej taty, a odpowiedzialność i dane słowo są i zawsze pozostaną dla mnie wartościami nadrzędnymi. To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu - wyznała wówczas Martyna Wojciechowska w wywiadzie dla magazynu "Pani".

Martyna Wojciechowska pokazała wzruszające zdjęcie z rodzicami. Zobacz więcej

Zaskakujące fakty na temat rozwodu Wojciechowskiej i Kossakowskiego

26 lipca ma się odbyć pierwsza rozprawa rozwodowa Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. W rozmowie z "Faktem", prawnik Agnieszka Dębowska-Szymańska, specjalizująca się w sprawach cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem rozpraw rozwodowych, ujawniła zaskakujące informacje na temat tego, jak może się potoczyć rozwód słynnej pary. Jej zdaniem znani podróżnicy mogą się rozwieść już na pierwszej rozprawie i to w dodatku przez Internet.

Najpewniej odbyłoby się to za pomocą popularnej aplikacji Teams, z której obecnie korzysta wiele osób pracujących zdalnie. Zapewnia ona możliwość kontaktu z innymi osobami poprzez czat, rozmowy audio i wideokonferencje. Spotkania mogą być organizowane zarówno dla par, jak i większych grup.

Dzięki przepisom covidowym, wciąż obowiązującym, sądy dopuściły możliwość rozpraw online, czyli zdalnych. Każdy z uczestników rozprawy dostaje odpowiedni link do platformy, w przypadku sądu okręgowego w Warszawie zazwyczaj jest to platforma Teams. Martyna i Przemek nie mają małoletnich dzieci i jeśli się dogadali, mogą rozwieść się na jednej rozprawie. (...) W przypadku pogodzonych ze sobą par rozwód pójdzie szybko. Mam wrażenie, że sędziowie wyznaczają szybsze terminy takim właśnie parom. Gdy sąd tylko stwierdzi, że doszło do rozpadu pożycia małżeńskiego, rozprawa się kończy. Najkrótsza rozprawa, w której reprezentowałam stronę to 15 minut - wyznała na łamach "Faktu" Agnieszka Dębowska-Szymańska.

Myślicie, że uda im się uzyskać rozwód już na pierwszej rozprawie?

Zobacz galerię

Hanna Lis w końcu rozwiodła się z Tomaszem Lisem! Dziennikarka wystosowała sensacyjne oświadczenieZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Gooral (gość)

  Im bardziej wyksztalceni i celebryci tym bardziej rozbuchani i upośledzone ego...Oni wiedzą co to małżeństwo haah.To wyrzeczenia więź i bliskość a jak to zachować gdy jedno na drugim krańcu swiata.Do przewidzenia ze małżeństwo nie wypał haah ale powodzenia.Jeszcze do 70 wydorosleja i ze trzy malzenstwa beda miec haha

  13.07.2022 21:25
 • Janka (gość)

  To nie nasza sprawa Dorośli ludzie i do nich należy decyzja jak poprowadzą rozwód a my mamy to uszanować.

  10.07.2022 22:00
 • ciotka Halina co pupę wypina i ciało namiętne swe wygina (gość)

  Na zawziętych nie wyglądają, więc może rozstaną się z klasą. A ile to potrwa to już ich sprawa.

  10.07.2022 18:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×