"Kobieta na krańcu świata" sezon 11. Jakie kraje w nowym sezonie odwiedzi Martyna Wojciechowska? Historie tych kobiet poruszą serca widzów!

Martyna Wojciechowska od lat poznaje różne aspekty życia kobiet na całym świecie – ich codzienność, najskrytsze marzenia i największe lęki. Jesienią po raz kolejny spakuje plecak i wyruszy w fascynującą podróż. W 11. sezonie programu „Kobieta na krańcu świata” odwiedzi m.in. Koreę Południową, Meksyk, Izrael, RPA, Indie oraz Senegal! Po raz pierwszy w historii widzowie będą mogli obejrzeć jeden z odcinków w technologii VR również w kinach!

Multimedia

"Kobieta na krańcu świata" sezon 11 - emisja od 8 września, w niedziele, o godzinie 11:00 na TVN

Każdego dnia można przekonać się, że prawdziwi bohaterowie żyją wśród nas. Kraniec świata może być tuż za rogiem, a obok niektórych spraw nie da się przejść obojętnie. Już jesienią poznamy fascynujące miejsca oraz wyjątkowe kobiety i ich poruszające historie. Program jest już na antenie jedenaście lat i cały czas nie zwalnia tempa! W tym sezonie wkraczamy również do świata nowych technologii. Chcemy, aby widzowie mogli poczuć się jak członkowie ekipy filmowej i wyruszyć z Martyną Wojciechowską w prawdziwą podróż. Dzięki wirtualnej rzeczywistości będzie to możliwe! Specjalny odcinek z Izraela będzie można obejrzeć w kinach VR w całej Polsce.

Martyna Wojciechowska zmieniła imię! Oficjalnie jest teraz "wojowniczką"! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Codzienność ultraortodoksyjnych Żydów opiera się na zakazach oraz nakazach. Jak wygląda święto Purim? Co tego dnia jest obowiązkiem, a co jest dozwolone? Dziennikarka będzie miała okazję na własne oczy zobaczyć jak ulice Jerozolimy zamieniają się w scenerię prawdziwego festynu!

W nowej serii podróżniczka odwiedzi prawdopodobnie jedyny na świecie dom opieki dla pań, które w przeszłości trudniły się świadczeniem usług seksualnych. Ten najstarszy zawód świata jest w Meksyku legalny. Mimo wszystko kobietom nie przysługują żadne świadczenia emerytalne czy zdrowotne. Jak wygląda ich życie w ośrodku? W tym samym kraju blisko połowa mieszkańców żyje w ubóstwie. W kolejnym odcinku Martyna spotka się z 19-letnią Karoliną, która nawet przez dwadzieścia godzin dziennie pracuje… na wysypisku śmieci. Kim są tzw. „pepenadores”?

Kinnar to wyjątkowa społeczność. Jej ślady w kulturze indyjskiej mają około 4000 lat. Choć są urodzeni w ciele mężczyzny, utożsamiają się z płcią przeciwną. O ich błogosławieństwo zabiegają świeżo poślubieni małżonkowie i rodzice małych dzieci. Kinnar są czczeni podczas religijnych i duchowych ceremonii. Dziennikarka sprawdzi jak wygląda ich barwne życie na co dzień.

Każdego roku na świecie na skutek ataku rekinów ginie kilka osób. W tym samym czasie ludzie zabijają nawet 150 milionów tych zwierząt! W RPA Martyna pozna nietypową nastolatkę, której pasją jest nurkowanie z rekinami! Ella stara się uświadamiać innych o zagrożeniach, które czyhają na ten gatunek. W najnowszym sezonie programu nie zabraknie opowieści, które nie tylko szokują, ale też bawią do łez i wzruszają. Gdybyście mogli przemieścić się na dowolny kraniec świata, gdzie by to było?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×