"Kobieta na krańcu świata" sezon 11. odcinek 2. Meksyk. "Dom niespokojnej starości" dla byłych pracownic seksualnych

W 2. odcinku 11. sezonu "Kobiety na krańcu świata" Martyna Wojciechowska w Meksyku odwiedziła dom opieki dla pań, które w przeszłości trudniły się świadczeniem usług seksualnych. Zobacz zapowiedź!

Multimedia

"Kobieta na krańcu świata" odcinek 2. sezon 11. w niedzielę, 15.09.2019 o godz. 11:00 w TVN! - sprawdź program tv

Martyna Wojciechowska odwiedziła prawdopodobnie jedyny na świecie dom opieki dla pań, które w przeszłości trudniły się świadczeniem usług seksualnych. Ten najstarszy zawód świata jest w Meksyku legalny. Mimo wszystko kobietom nie przysługują żadne świadczenia emerytalne czy zdrowotne. Jak wygląda ich życie w ośrodku?

Martyna Wojciechowska zapowiada nowy sezon: To będzie emocjonalny rollercoaster!Zobacz więcej

Meksyk to kraj, w którym znika najwięcej kobiet na świecie. Porwane, zwabione, często trafiają do jednego z najbardziej dochodowych interesów - prostytucji. Mimo że ten zawód jest w Meksyku legalny, to parającym się nim kobietom nie przysługują żadne świadczenia. W Casa Xochiquetzal, Martyna pozna aż osiemnaście bohaterek z historią oraz dyrektorkę domu, która walczy, by mogły tu godnie spędzić starość i zaznać ciepła.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

- To ważne, żeby nie nazywać tych kobiet prostytutkami, bo to jest słowo, które niesie ze sobą negatywny ładunek emocjonalny, jest oceniające. Te kobiety są u schyłku życia, pragną tylko godnie dotrwać końca swoich dni, zaznać choć trochę ciepła i radości. To było niesamowite doświadczenie i bardzo inspirująca historia, która uczy nas wszystkich, że rzeczy nie zawsze są takie, jakie nam się wydają. Każda z opowieści ma drugie dno i właśnie o tym jest odcinek pod tytułem "Dom niespokojnej starości" z Mexico City - zapowiada Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej! "Nareszcie chciałam ją założyć!"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×