"Kobiety bez tabu". Agata Młynarska poruszy intymne tematy w nowym programie. Premiera w TVN Style!

Agata Młynarska pojawi się w nowym programie TVN Style "Kobiety bez tabu". Dziennikarka będzie rozmawiać z kobietami, poruszając intymne tematy.

Multimedia

Agata Młynarska jesienią w TVN Style

"Kobiety bez tabu" to seria, która będzie realizowana i transmitowana na żywo w internecie. Widzowie na bieżąco będą mogli zadawać pytania zaproszonym do studia gościom. Później odcinki będą emitowane w TVN Style.

Agata Młynarska ostro o byłym szefie: "Zaniedbany, bez zęba, nie za ładnie pachnący"Zobacz więcej

Prowadzącą program jest Agata Młynarska. Podczas wywiadów zapyta kobiety o ich życie intymne, problemy, rozstania, macierzyństwo, zdrady i tematy, które nie będą dla niej tabu. Premiera "Kobiet bez tabu" w TVN Style zapowiedziana jest na 2 września. Emisja odbywać się będzie w każdą środę.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Agata Młynarska w 2006 roku odeszła z TVP, gdzie prowadziła m.in. "Pytanie na śniadanie". Następnie, do 2013 roku pracowała w Polsacie., gdzie była gospodynią teleturnieju "Eureko, ja to wiem!" i współprowadziła z Jerzym Kryszakiem program "Dzień kangura", a z Krzysztofem Ibiszem - "On i ona". Wiosną 2017 r. na antenie TLC Polska zadebiutował jej autorski program "Zmiana pełną parą". Od 2020 r. prowadzi program "Włącz zdrowie" emitowany na kanale YouTube TVN i antenie Discovery Life. W TVN Style można było oglądać jej cykl "Eks-tra zmiana".

Dziennikarka pokazała syna. Tadeusz kończy 31 lat i zaczyna karierę w Los Angeles. "Tadek - jestem z Ciebie niewyobrażalnie dumna"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN Style/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×