kobiety bez wstydu

"Kobiety bez wstydu". Joanna Liszowska idzie na terapię! [ZDJĘCIA]

„Jej umiejętność dominowania na ekranie przyrównałbym do fotogeniczności Kate Winslet. Joasia Liszowska jest oczywiście ładniejsza , ale chodzi mi o to, że każde pojawienie się Winslet na ekranie ma dla widza znaczenie, jej postać jest zawsze istotna”, opowiada Witold Orzechowski reżyser i scenarzysta „Kobiet bez wstydu”. W jego najnowszej produkcji aktorka wciela się w rolę energicznej bizneswoman Alicji Marczak. Trafia na kozetkę Piotra Roli-Kossaka (Michał Lesień) i tak jak pozostałe pacjentki traci dla niego głowę.

06.07.2016Kobiety bez wstydu

"Kobiety bez wstydu". Anna Dereszowska wywróży sobie miłość? [ZDJĘCIA]

Tajemnicza, charyzmatyczna, obdarzona niezwykłą intuicją Madame Jadwiga na życie Piotra Roli – Kossaka (Michał Lesień) ma znacznie większy wpływ niż mogłoby się to wydawać. To właśnie ona jest po części odpowiedzialna za terapeutyczne sukcesy Roli – Kossaka. Anna Dereszowska jako przenikliwa jasnowidz w przewrotnej komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety. „Kobiety bez wstydu” już 22 lipca na ekranach kin!

22.06.2016Kobiety bez wstydu

"Kobiety bez wstydu". Michał Lesień i bezwstydne kobiety! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Joanna Liszowska, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Warchulska i on jeden… obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Michał Lesień. Mimo, że powszechnie wiadomo że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus, Piotrowi (Michał Lesień) udaje się znaleźć sposób na kobiety! Najpiękniejsze gwiazdy polskiego kina w przesyconej zmysłowym erotyzmem komedii – „Kobiety bez wstydu” na ekranach kin już 22 lipca.

26.05.2016Kobiety bez wstydu

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×