"Kobiety mafii 2". Dagmara Kaźmierska zagra w nowym filmie Patryka Vegi! W kogo wcieli się "Królowa życia" z TTV? [ZDJĘCIA]

Obsada nowego filmu Patryka Vegi pt. "Kobiety mafii 2" powiększa się z dnia na dzień. Do ekipy filmowców dołączają stale nowi celebryci oraz osoby, które do tej pory z filmem wiele wspólnego nie miały. Sprawdźcie, kto zagra w "Kobietach mafii 2"!

Multimedia

DAGMARA KAŹMIERSKA W FILMIE "KOBIETY MAFII 2"

Do obsady "Kobiet mafii 2" dołączyła właśnie... Dagmara Kaźmierska, czyli największa gwiazda telewizji TTV! Dagmara popularność zdobyła dzięki programowi "Królowe życia", aż w końcu włodarze stacji uznali, że należy jej się osobny program - "Made in Maroko".

Dagmara o swoim angażu do filmu Patryka Vegi poinformowała w mediach społecznościowych, gdzie napisała: "Przygarnął i mnie 😜😜😜 KOBIETY MAFII 2 🖤🖤🖤". Czy to odpowiednia osoba na właściwym miejscu? Wszak media od dawna rozpisują się o mrocznej i kryminalnej przeszłości Dagmary...

Piotr Adamczyk ogolił głowę! Co się stało? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do obsady "Kobiet mafii 2" dołączył również kolejny raper. Obok Soboty i Bonsona na ekranie zobaczymy też reprezentanta warszawskiego składu Zipera - Fu. W kogo wcieli się popularny "Fusznik"? Tego jeszcze nie wiemy.

"KOBIETY MAFII 2" W KINACH OD 22 LUTEGO 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Psychiatra (gość)

    Mariola lecz się na nogi. Na leczenie głowy zbyt późno. Celebrytka od siedmiu boleści . Patologia.

    21.10.2019 19:37
  • Mariola (gość)

    Super lubie ta babke

    10.10.2018 18:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×