"Kobiety mafii 2". Jaki jest nowy film Patryka Vegi? Gwiazdy produkcji zdradzają, co czeka widzów w kinach!

"Kobiety mafii 2" od 22 lutego w kinach. Jaki jest nowy film Patryka Vegi? Co wyróżnia go na tle pierwszej części? Gwiazdy produkcji: Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke, Patryk Pniewski oraz prawdziwa królowa życia - Dagmara Kaźmierska zdradzili, co czeka widzów w kinach!

Multimedia

We wtorek (19.02) swoją premierę miał najnowszy film Patryka Vegi „Kobiety mafii 2”. Na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd produkcji oraz samego twórcy. Jaki jest nowy film Patryka Vegi? Aktorzy zgodnie podkreślają, że druga część gangsterskiej produkcji Patryka Vegi wyróżnia się poczuciem humoru i dużą ilością wątków miłosnych. Nie zabraknie jednak charakterystycznego już dla reżysera sposobu opowiadania gangsterskiej historii.

Szczupły Patryk Vega i elegancki Patryk Pniewski na premierze filmu! Kto jeszcze się pojawił?Zobacz więcej

Każda z bohaterek Vegi idzie w drugiej części filmu po swoje. Niana (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi na wolność i staje się „mafijną celebrytką”. Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa z kolei burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Oprócz dobrze znanych widzom aktorek, na ekranie pojawi się latynoamerykańska mega gwiazda Angie Cepeda, czyli niezapomniana Lucecita z serialu „Luz Maria” oraz debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska, a w męskiej części Piotr Adamczyk, znany z hitu Netflix „Dom z papieru” – Enrique Arce, Janusz Chabior, a także: Krzysztof Czeczot, Damian Kret i Patryk Pniewski.

Niewielką rólkę w "Kobietach mafii 2" zagrała też Dagmara Kaźmierska, czyli królowa życia znana z anteny TTV. Zobaczcie naszą relację z premiery nowego filmu Patryka Vegi. Sprawdźcie, dlaczego warto wybrać się na jego najnowszy film do kina!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×