"Kobiety mafii 2". Katarzyna Warnke: "Spuchnięta Anka się nie zmieni, będzie miała ten sam rodzaj ograniczenia umysłowego" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Patryk Vega właśnie realizuje swój nowy film pt. "Kobiety mafii 2". Obecnie ekipa filmowa przeniosła się do Kolumbii, natomiast my odwiedziliśmy filmowców podczas ostatnich zdjęć w Polsce, gdzie porozmawialiśmy m.in. z jedną z głównych bohaterek, Katarzyną Warnkę, która wciela się w Spuchniętą Ankę.

Multimedia

KOBIETY MAFII 2 - KIEDY PREMIERA

Katarzyna Warnke w "Kobietach mafii 2" wciąż wciela się w Spuchniętą Ankę, aczkolwiek tym razem jej bohaterka przejdzie pewną metamorfozę. Jest już bardziej doświadczona przez życie, szpital psychiatryczny i więzienia wiele ją nauczyły, natomiast po wyjście na wolność dość niespodziewanie stanie się... celebrytką!

Spuchniętą Anka w "Kobietach mafii 2" postawi na nową ścieżkę kariery - otworzy klub dla pań, w którym swoje wdzięki będą prezentować najlepsi striptizerzy w Polsce! Podpatrzyliśmy kilka scen i było naprawdę gorąco oraz zabawnie!

Katarzyna Warnke i Patryk Pniewski na castingu dla striptizerów! [RELACJA Z PLANU, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ponadto na drodze Anki pojawi się nowy mężczyzna, w którego wcieli się Patryk Pniewski. Będzie nową miłością czy jedynie partnerem biznesowym? No i Anka przede wszystkim przygotowuje się do zemsty na Niani (Agnieszka Dygant), ale ostateczna rozgrywa prawdopodobnie będzie miała miejsce dopiero w "Kobietach mafii 3".

Spuchnięta Anka się nie zmieni, będzie miała ten sam rodzaj poczucia humoru i ograniczenia, powiedzmy, umysłowego. Ona życie w swojej rzeczywistości i taka pozostanie. - powiedziała nam Katarzyna Warnke.

KATARZYNA WARNKE O FILMIE "KOBIETY MAFII 2"

"KOBIETY MAFII 2" DO KIN TRAFIĄ 22 LUTEGO 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×