"Kobiety mafii 2". Patryk Pniewski odmieniony na planie filmu Patryka Vegi! Zagra chłopaka na wózku inwalidzkim! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Patryk Pniewski zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi, "Kobiety mafii 2". Jak wynika ze zdjęć z planu, młody aktor przeszedł ogromną przemianę do roli. Jego bohater będzie jeździł na wózku inwalidzkim. Co mówi o nim sam Patryk? Zobacz wideo!

Multimedia

Ruszyły zdjęcia do nowego filmu Patryka Vegi, "Kobiety mafii 2". W obsadzie, oprócz znanych już postaci, w które wcielą się m.in. Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Agnieszka Dygant i Janusz Chabior, pojawią się nowi bohaterowie.

Gwiazda "Pierwszej miłości" i "Belfra" w nowym filmie Patryka Vegi!Zobacz więcej

W obsadzie pojawił się Patryk Pniewski, którego jak dotąd oglądaliśmy w takich produkcjach jak "Pierwsza miłość", "Barwy szczęścia", "Belfer" czy "Ultraviolet". W mediach społecznościowych pojawiły się już zdjęcia z planu, na których Pniewski jest wyraźnie odmieniony!

- Ta postać to dla mnie ogromne wyzwanie - przyznaje Patryk Pniewski. Wiadomo, że bohater przez niego kreowany będzie poruszał się na wózku inwalidzkim. Obok Pniewskiego, w obsadzie "Kobiet mafii 2" znaleźli się także m.in. Aleksandra Grabowska, Damian Kret, Agata Nizińska, Piotr Adamczyk i Krzysztof Czeczot. Premiera filmu zapowiedziana jest na 22 lutego 2019 r.

Katarzyna Warnke NAGO w Playboyu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krzysztof Mazur (gość)

    Debil!

    26.09.2018 17:59
  • Krzysztof Mazur (gość)

    Pedał!

    26.09.2018 17:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×