"Kobiety mafii 2". Patryk Pniewski w obsadzie nowego filmu Patryka Vegi! Partneruje mu Katarzyna Warnke! [ZDJĘCIA]

Patryk Vega to jeden z najbardziej zapracowanych polskich reżyserów. Chociaż jeszcze trwają prace nad filmem "Plagi Breslau", to Vega już rozpoczął przygotowania do filmu "Kobiety mafii 2"! Sprawdźcie, kto znalazł się w obsadzie!

Multimedia

Jak ujawnił w mediach społecznościowych sam Patryk Vega, w obsadzie "Kobiet mafii 2" znajdzie się Patryk Pniewski! Młody aktor, znany z takich produkcji jak "Pierwsza miłość" czy "Belfer", jeszcze nie miał okazji pracować z Patrykiem Vegą, ale rolami chociażby w "Belfrze" czy serialu "Ultraviolet" udowodnił, że drzemie w nim ogromny potencjał.

Jeszcze nie wiemy, w kogo wcieli się Patryk Pniewski. Wiemy tylko, że na próbie czytania scenariusza towarzyszyła mu Katarzyna Warnke, która w pierwszej części "Kobiet mafii" wcieliła się w Ankę Ostrowską, żonę gangstera "Cienia" (Sebastian Fabijański).

"Kobiety mafii" za darmo. Gdzie obejrzeć serial Patryka Vegi bez opłat? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fabuła "Kobiet mafii 2" nie jest jeszcze znana, ale Patryk Vega już zapowiedział, że zamierza zrealizować trylogię "Kobiet mafii". Możemy też przypuszczać, że podobnie jak w przypadku pierwszej części, produkcja doczeka się swojego serialowego rozwinięcia na platformie Showmax.

"KOBIETY MAFII 2" DO KIN TRAFIĄ 22 LUTEGO 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • As (gość)

    Super Patrys!!!

    09.08.2018 19:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×