"Kobiety mafii 2". Piotr Adamczyk ogolił głowę! Poświęcenie dla roli w filmie Patryka Vegi! [ZDJĘCIA]

Piotr Adamczyk ogolił głowę! Co spowodowało, że obecnie aktor jest łysy? Jak prezentuje się w nowym wizerunku? Sprawdźcie ,czemu Piotr Adamczyk zgolił włosy!

Multimedia

Piotr Adamczyk właśnie pracuje na planie nowego filmu Patryka Vegi pt. "Kobiety mafii 2". Aktor musiał poświęcić się dla roli i ogolić głowę na łyso! A wszystko dlatego, że Adamczyk wciela się w postać Mata, twardego handlarza narkotyków w wybrzeża. W filmie partnerować mu będzie kolumbijska aktorka Angie Cepeda.

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk).

Aktor z "Domu z papieru" zagra w filmie Patryka Vegi! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Jak podoba Wam się Piotr Adamczyk w nowym wydaniu?

"KOBIETY MAFII 2" W KINACH OD 22 LUTEGO 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×