"Kobiety mafii 2". Sobota i Kabe promują nowy film Patryka Vegi!

Raperski mega duet – Sobota i Kabe – w utworze do nadchodzącego hitu Patryka Vegi! Mocny, pełen gwiazd i nowych, bezkompromisowych scen z filmu teledysk do utworu „6 rano” już w sieci!

Multimedia

Prezentujemy prawdziwy fajerwerk wrażeń dla miłośników mocnego kina i drapieżnych bitów. W sieci można już obejrzeć bezkompromisowy teledysk ze scenami z filmu, „Kobiety mafii 2”. „6 rano” to wspólne dzieło raperów Soboty i Kabe ze szczecińskiej wytwórni Stoprorap.

Koniec bossów. Czas na królowe. Patryk Vega zapowiada "dwie godziny rewelacyjnej rozrywki"!Zobacz więcej

Michał Sobolewski, szerzej znany pod pseudonimem Sobota, to jeden z najbardziej charyzmatycznych twórców polskiej sceny hip-hopowej, a także aktor kina akcji, który ma już na koncie występ w filmie „Totem” oraz w serii „Kobiety mafii”, gdzie wciela się Kosę – gangstera o socjopatycznych skłonnościach. Drugi z członków duetu – Kabe jest wschodzącą gwiazdą sceny. To dziewiętnastoletni raper, wychowany w 95 departamencie na francuskim osiedlu. Artysta, który swoje kawałki nagrywa w stylu przesiąkniętym zarówno polskimi korzeniami, jak i klimatem paryskich blokowisk.

Obok szczecińskich raperów w klipie można zobaczyć również Agnieszkę Dygant i Aleksandrę Grabowską, czyli filmowe kobiety polskiej mafii. Nie zabraknie również nowych scen z filmu, który w kinach można będzie zobaczyć już 22 lutego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×