"Kobiety Mafii". Alan z "Warsaw Shore" w nowym filmie Patryka Vegi. Kogo zagra? [ZDJĘCIA]

Trwają zdjęcia do najnowszego filmu Patryka Vegi pt. "Kobiety Mafii". W jednej z ról wystąpi znany z "Warsaw Shore" Alan Kwieciński. Kogo zagra? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

„Kobiety mafii” to nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów - Patryka Vegi. Film ma być wnikliwym spojrzeniem w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak wszystko zostanie ukazane z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy.

Mamy opis i plakat teaserowy najnowszego filmu Patryka Vegi [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W rolach głównych wystąpią: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerować będą im Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior. W jednej z ról wystąpi również znany z "Warsaw Shore" Alan Kwieciński. Kogo zagra? Szczegóły nie są znane, ale jak można zauważyć na zdjęciach publikowanych przez ekipę filmu w sieci, uczestnik "Warsaw Shore" zagra w scenie zbiorowej z Agnieszką Dygant. Na zdjęciu opublikowanym przez Patryka Vegę widzimy grupę tzw. dresiarzy.

"Kobiety mafii" trafią do kin już 23 lutego 2018 roku.

Zobacz galerię

"Warsaw Shore: Summer Camp 3". Jak uczestniczki radzą sobie z hejtem?

Świeżaki o starej gwardii

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×