"Kobiety mafii". Hit Patryka Vegi z premiera w otwartej TV! Kiedy będzie można obejrzeć film?

TV Puls przygotowała ogromną niespodziankę dla fanów twórczości Patryka Vegi. Po raz pierwszy w otwartej telewizji zostanie wyemitowany film pt. "Kobiety mafii". Sprawdźcie, kiedy premiera!

Multimedia

"Kobiety mafii" - premiera w sobotę, 14 września, o godzinie 20:00 na antenie TV Puls

Bohaterką filmu jest funkcjonariuszka policji Bela (Olga Bołądź). Przenika struktury mafii, aby rozpracować Grupę Mokotowską sterowaną przez „Padrino” (Bogusław Linda). Jednak by zrealizować cel, Bela musi wpierw przekonać do siebie zaufanych ludzi mafijnego bossa – „Żywego” (Piotr Stramowski), „Milimetra” (Tomasz Oświeciński), „Cienia” (Sebastian Fabijański) i „Siekierę” (Aleksandra Popławska).

Plan zaczyna się komplikować, gdy Bela zostaje wplątana w intrygę. Rolę odegra tu Anka (Katarzyna Warnke), żona „Cienia”, manipulowana przez tajemniczą „Nianię” (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsną przestępczą mapą Warszawy.

"Kobiety mafii". Jest krew, są cycki, są widzowie. Przepis na sukces?Zobacz więcej

„Kobiety mafii”, film jednego z najpopularniejszych obecnie polskich reżyserów, Patryka Vegi, to spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce.

„Kobiety mafii” to wybuchowe kino sensacyjne, w którym – obok scen pościgów i strzelanin – nie zabraknie humoru i wielkich emocji. Zdjęcia kręcone były w Polsce, Maroku, Hiszpanii, Danii i Szwecji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bob (gość)

    Hit? Przecież to jest totalny gniot dla idiitow.

    29.08.2019 13:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×