"Kobiety mafii". Katarzyna Warnke urodziła! Piotr Stramowski został po raz pierwszy ojcem!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami! Mimo, że aktorska para nie potwierdziła jeszcze tej informacji, gratulacje płyną już ze wszystkich stron. Radosną informację przekazali paparazzi, którzy wypatrzyli parę w jednym z warszawskich szpitali.

Multimedia

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - jak się poznali?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na castingu do filmu Konrada Aksinowicza "W spirali" z 2015 roku, w którym zagrali małżeństwo w rozpadzie. Na planie od razu między nimi zaiskrzyło. O gorącym romansie wiedział tylko reżyser, ale jak się z czasem okazało, większość osób pracujących przy produkcji domyślała się bliskości aktorów. Konrad Aksinowicz przyznał w jednym z wywiadów, że praca nad filmem ze względu na związek głównych bohaterów była o wiele łatwiejsza. - Sceny miłosne były elektryczne, było słychać i widać, co się tam dzieje - powiedział reżyser.

Katarzyna Warnke pokazała ciążowy brzuszek! Wystąpiła jako modelka na pokazie mody!Zobacz więcej

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od tego momentu są niemal nierozłączni. W 2016 roku wzięli ślub, a w czerwcu br. poinformowali o tym, że zostaną rodzicami. Aktorka przez długi czas ukrywała jednak, że jest w ciąży. Jak donosiły tabloidy wolała poczekać i podzielić się nowiną ze światem dopiero wtedy, gdy będzie miała pewność, że wszystko dobrze się potoczy.

Katarzyna Warnke urodziła!

W poniedziałek (09.09) w mediach pojawiła się informacja, że Piotr Stramowski i jego żona zostali rodzicami. Jako pierwszy o narodzinach dziecka aktorskiej pary poinformował serwis Pudelek.

Jak donoszą paparazzi, w poniedziałek w jednym z warszawskich szpitali aktorska para powitała na świecie wyczekanego potomka. (...) Wiadomo jednak, że wszystko poszło zgodnie z planem, a mama i dziecko czują się dobrze - czytamy na portalu.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×