"Kobiety mafii". Piotr Stramowski i odmieniona Katarzyna Warnke! Jak razem wyglądają? [ZDJĘCIA]

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke to gwiazdy serialu Patryka Vegi pt. "Kobiety mafii". Para właśnie pojawiła się na Suspense Film Festival, gdzie podziwiać możemy Katarzynę Warnke po metamorfozie! Ładnie razem wyglądają?

Multimedia

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke wzięli ślub w połowie 2016 roku, lecz para poznała się trochę wcześniej, gdy spotkali się zawodowo na planie filmu "W spirali". I chociaż grali tam małżeństwo w rozpadzie, to pomiędzy nimi zaiskrzyło i od tego momentu są niemal nierozłączni!

Wieniawa i Królikowski razem na parkiecie! O co chodzi? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Stramowski i Warnke często pojawiają się razem na różnych imprezach oraz "ściankach", a ostatnio mogliśmy podziwiać ich w Kołobrzegu podczas Suspense Film Festival. Katarzyna Warnke wciąż ma krótkie włosy, co - jak możemy się domyślać - jest jej metamorfozą do nowej roli. Jakiej? Tego jeszcze nie wiemy. Sam Stramowski również przeszedł lekką metamorfozę i nabrał ciała, a wszystko przez przygotowania do filmu "Klatka", gdzie będzie wcielać się w zawodnika MMA.

Para ma szczęście razem pracować, a duża w tym zasługa Patryka Vegi, który najpierw obsadził ich razem w "Botoksie", a następnie wspólnie zagrali w "Kobietach mafii", chociaż w żadnym z tych filmów nie grali pary!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×