"Kobiety mafii". Piotr Stramowski robi przerwę od aktorstwa! Co planuje?

Piotra Stramowski znany przede wszystkim z produkcji Patryka Vegi, postanowił odpocząć od aktorstwa! Jak długo potrwa ta przerwa? Co planuje w tym czasie?

Multimedia

Piotr Stramowski ostatnimi czasy jest coraz bardziej rozchwytywanym aktorem. Nie traci też na popularności pokazując się na premierach i wydarzeniach ze świata show biznesu ze swoją żoną, Katarzyną Warnke. Oboje występowali w produkcjach Patryka Vegi, co znacząco wpłynęło na ich rozpoznawalność. Teraz aktor doszedł do momentu, w którym postanowił odpocząć i zawiesić karierę. Na jak długo?

Doda, Piotr Stramowski, Izabela Trojanowska i Anna Smołowik na premierze nowej polskiej komedii! Kto się jeszcze pojawił? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przerwa od aktorstwa i planów zdjęciowych ma potrwać, według słów Stramowskiego, około pół roku. W rozmowie z "Faktem" wyznał, z jakiego powodu planuje zawieszenie kariery:

Jestem trochę stęskniony takiego normalnego życia, bycia incognito. Chcę ponadrabiać rzeczy, którymi się przestałem ostatnio zajmować. Mam listę seriali do obejrzenia i książek, które leżą na półce od roku.

Czy po odpoczynku wystąpi w kolejnych produkcjach? Czy zrobi wyjątek i będzie gościem uroczystości branżowych? Czy przerwa oznacza, że jego rola w nowym serialu "Chyłka - zaginięcie" będzie tylko epizodyczna?

Piotr Stramowski o nowym filmie Vegi i "Pitbullu". Miał zagrać w "Ostatnim psie"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×