"Kobiety w Sieci". Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, Zwierz Popkulturalny o tym, czy pisanie o filmach i serialach jest opłacalne [WIDEO]

"Kobiety w Sieci" to program o kobietach, które miały fajny pomysł na siebie lub swój projekt i trafiły w potrzeby rynku oraz internautów. Jedną z bohaterek jest Katarzyna Czajka-Kominiarczuk,która w internecie funkcjonuje jako Zwierz Popkulturalny. Czym się zajmuje?

Multimedia

Katarzyna Czajka-Kominiarczuk jest bohaterką programu "Kobiety w Sieci". Jako Zwierz Popkulturalny prowadzi bloga już od prawie 10 lat. Dopiero po czterech latach zdała sobie sprawę, że poszła we właściwym kierunku.

Autorki Newsme.pl o nietypowym projekcie, dla którego zaryzykowały swoją przyjaźń! [WIDEO]Zobacz więcej

Teraz okazuje się, że na blogu, w którym pisze się o filmach i serialach, można zarobić. Co ciekawe, Kasia jest dyslektyczką. Prowadząc bloga pokazuje, że nawet osoby wykształcone i oczytane zmagają się z tym problem, on nie znika, ale można nauczyć się z nim żyć.

Kasia zdradziła, że jej tata potrafi zadzwonić do niej np. o drugiej w nocy i zwrócić uwagę, jeśli na blogu są błędy. Brat podszywa się natomiast pod różne persony i kłóci się z nią publikując na blogu złośliwe komentarze. Aby się zrelaksować, Kasia woli oglądać seriale, a nie filmy. Co jeszcze powiedziała? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×