"Kobra – oddział specjalny". Niemiecki klasyk powraca z 20. sezonem! Co się wydarzy? [ZDJĘCIA]

Już 16 lipca kanał 13 Ulica rozpoczyna emisję kultowego serialu kryminalnego "Kobra - oddział specjalny", który od 22 lat niezmiennie przyciąga przed telewizory rzesze widzów. Sprawdźcie, co się wydarzy!

Multimedia

Początkowo niemiecka stacja odpowiedzialna za serial planowała realizację jedynie jednego sezonu, ale sukces Kobry i ustanowione rekordy oglądalności spowodowały, że nadawca zdecydował się na dalszą produkcję serialu. Po ponad dwudziestu latach emisji seria niezmiennie cieszy się popularnością, a przygody policjantów śledzą widzowie z ponad 30 krajów na świecie.

Kiedy premiera nowych odcinków serialowego odkrycia Netflix? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Kobra – oddział specjalny" opowiada o policjantach patrolujących autostradę, którzy zmagają się z przestępcami przemierzającymi niemieckie szosy. Głównym bohaterem produkcji jest Semir Gerkhan, którego od 1996 roku gra Erdogan Atalay. Komisarz wraz ze swoim partnerem codziennie biorą udział w trudnych sprawach kryminalnych i szaleńczych pościgach. W serialu nie zabraknie efektów specjalnych, szybkich samochodów i emocji. Każdy odcinek to inna historia i nowa zagadka kryminalna, ale w każdym widzowie mogą liczyć na nietuzinkowe zakończenie.

Katarzyna Glinka zachwyca umięśnionym ciałem! Jak aktorka dba o formę? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

W pierwszych odcinkach 20 sezonu będziemy mogli przyjrzeć się sprawie morderstwa, w którym podejrzany to kierowca wyścigowy oraz być świadkami nieudanego zamachu na bohaterów, którego zleceniodawcą jest handlarz broni, a sprawcą może być jeden z nich. Po aresztowaniu podejrzany śledczy przedstawia im przerażającą propozycję – jego wolność za możliwość udaremnienia ataku terrorystycznego, w którym mogą zginąć setki ludzi. Czy bohaterowie powinni pójść na ugodę?

Premiera 20 sezonu serialu Kobra – oddział specjalny już 16 lipca o 18:00 na kanale 13 Ulica. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 18:00.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×