kobra oddział specjalny

Przeczytaj także:

"Milionerzy". Specjalny odcinek programu sprawdzi wiedzę gwiazd! Na pytania odpowiadać będzie Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński, Tomasz Jakubiak i Michel Moran

Co wiedzą gwiazdy, które znamy z ekranów telewizorów? Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński, Tomasz Jakubiak, Michel Moran - ich wiedzę sprawdzi Hubert Urbański w specjalnym odcinku programu "Milionerzy". Wspomniany zostanie wyemitowany w 25. rocznicę powstania stacji TVN. Cel jest szczytny, a zaproszone gwiazdy mają o co grać. Z wygranej skorzystają bowiem podopieczni Fundacji TVN.

26.09.2022Milionerzy

"4 Blocks". Almila Bagriacik mogła robić karierę w tureckich telenowelach, ale wybrała inną drogę. Dzisiaj jest jedną z najlepszych niemieckich aktorek!

Almila Bagriacik to imię i nazwisko, które fani europejskiego kina powinni zapamiętać. Oto bowiem w kinie naszych zachodnich sąsiadów narodziła się prawdziwa gwiazda i aktorka, o której jeszcze będzie głośno! Almila Bagriacik mogła robić karierę w tureckich telenowelach, ale wybrała zupełnie inną, bardziej skomplikowaną, drogę, co się opłaciło!

03.04.20214 Blocks

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×