"Kocham Cię, Polsko!" ocinek 2. sezon 11. Krzan, Glinka, Jonkisz i Stasiak, czyli brunetki vs blondyni! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Kocham Cię, Polsko!" w kolejną sobotę w TVP2. Tym razem naprzeciwko siebie staną drużyny brunetek i blondynów! Grupa którego kapitana - Tomka Kammela czy Antka Królikowskiego - będzie triumfować?

Multimedia

"Kocham Cię, Polsko!" w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W drugim odcinku "[Kocham Cię, Polsko!]https://www.telemagazyn.pl/tv/kocham-cie-polsko-1536710/)" podstawę doboru składu drużyn będzie stanowił kolor włosów uczestników. Tomasz Kammel zaprosi do gry blondynów: Rafała Jonkisza, Jacka Lenartowicza i Pawła Stasiaka. Panowie zmierzą się z pięknymi brunetkami z drużyny Antka Królikowskiego: Izabellą Krzan, Katarzyną Glinką i Agnieszką Rylik.

Kammel i Królikowski odgrywają słynną scenę z polskiego filmu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Już w najbliższą sobotę przekonamy się, dla kogo będzie łaskawsze koło fortuny, komu spłata figla prezent-bomba w rundzie Urodziny czy kto okaże się lepszym prezenterem telewizyjnym w nowej konkurencji Kronika niepodległa. Przed Finałem za to na pewno zaskoczy wszystkich Rafał Jonkisz. Co zrobi?

W drugim odcinku "Kocham Cię, Polsko!" dowiemy się także m.in.:

· co łączy Reksia z Kasią Cichopek,

· który z uczestników pije wodę prosto z czajnika,

· w jakim wieku z domu wyprowadza się z domu statystyczny Polak,

· co wspólnego ze sobą mają koszenie, karczowanie i kochanie,

· co Tomasz Kammel sądzi o zdradzie.

Gościem muzycznym będzie Rafał Brzozowski w piosence „Już wiem”.

Wybuchający prezent w rękach Dereszowskiej i intuicja Roznerskiego. Sprawdź, co się wydarzyło! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • xxLOVExx (gość)

    Rafał Jonkisz.. ciasteczko <3

    13.03.2018 16:08
  • ona (gość)

    Podpowiadac *

    12.03.2018 11:27
  • ona (gość)

    Przecież widownia może odpowiadać swojej drużynie więc niby czym się wkopała bo nie bardzo rozumiem??

    12.03.2018 11:26
  • Iza (gość)

    Kamera uchwyciła moment na którym ktoś podpowiada Izie K. odpowiedź nt Kasia Cichopek. Wkopała się, ale zrobi karierę, ma znajomości.

    11.03.2018 18:39
  • ania (gość)

    Baśka oszukuje. Bez większego zastanowienia widać jak daje fory kamelowi .Żenada. Zmienić prowadzącą za oszustwa

    11.03.2018 14:39
  • NN (gość)

    Lubię panią Basię ale macie rację ,że troszkę pani Basia oszukuje odcinek drugi powinna wygrać drużyna Antka ale ja lubię obydwu kapitanów .

    11.03.2018 00:18
  • Gosia (gość)

    W pierwszym odcinku na urodzinach prezent wybuchł u członka drużyny Kamela i on dostał punkty a w drugim odcinku była podobna sytuacja tylko prezent wybuchł w drużynie Antka i oczywiście znowu Tomek dostał punkty bo tak zadecydowała Basia która oszukuje. Ten program robi się przez to do bani. Nie znoszę oszustów

    10.03.2018 22:08
  • viki (gość)

    Baśka oszukuje i tym mnie wkurza, nie będę więcej oglądać tego programu choć bardzo go lubiłam ale nie mogę patrzeć jak wchodzi w tyłek Kamelowi

    10.03.2018 22:00
  • Paula 350 (gość)

    Basia nie oszukuj

    10.03.2018 21:51
  • Ewa (gość)

    Niech przestanie oszukiwać

    10.03.2018 21:38
  • Aga (gość)

    Barbara oszukuje ten program traci fanów i wiarygodność. Pan Kurzajewski trzymał bardziej dyscypline

    10.03.2018 21:35
  • Barbara się nie nafaje (gość)

    Zgadza się ona zawsze oszukuje nie wiem dlaczego na korzyść Tomasza

    10.03.2018 21:15
  • polonistka (gość)

    Głos prowadzącej program, jest nie do przyjęcia. Ciągła chrypa! Mało ciekawy.

    10.03.2018 21:15
  • Gosia z Bytomia (gość)

    Super program, super zabawa :-)

    10.03.2018 21:04
  • jakub (gość)

    Pozdrawiam Koźminiec