"Kocham Cię, Polsko!" odcinek 11. s. 11. Wokaliści kontra wokalistki. Która drużyna spisze się śpiewająco? [ZAPOWIEDŹ ODCINKA+WIDEO]

Bohaterami 11. odcinka najnowszego sezonu "Kocham Cię, Polsko!" będą wokaliści i wokalistki. Do walki o zwycięstwo staną Michał Szpak, a towarzyszyć mu będą Grzegorz Hyży i Staszek Karpiel Bułecka. Panowie walczyć będą o zwycięstwo z wokalistkami: Ewelina Lisowską, Saszan i Majką Jeżowską.

Multimedia

"Kocham Cię, Polsko!" w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Michał Szpak, Grzegorz Hyży i Staszek Karpiel Bułecka powalczą u boku Antka Królikowskiego. Z kolei Ewelina Lisowska, Saszan i Majka Jeżowska będą w drużynie Tomasza Kammela. Oba zespoły z pewnością będą chciały spisać się śpiewająco. Liczne muzyczne konkurencje sprawią, że artyści będą mogli zaprezentować swoje wokalne możliwości. Jak jednak poradzą sobie z pytaniami z zakresu historii i geografii Polski? Dla kogo okaże się łaskawsze koło fortuny?

Tomasz Kammel zdradził historię swojego tatuażu. Która drużyna wygrała? [WYNIKI+KULISY]Zobacz więcej

W odcinku dowiemy się także m.in. kto ma najlepszy manicure w studiu, ilu z nas lubi swoją pracę, co przynosi szczęście, jaki był najwyższy wynik w historii polskiego futbolu czy, który poeta stworzył imię Grażyna.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×