"Kocham Cię, Polsko!" odcinek 11. s. 11. Wokalistki czy wokaliści? Kto okazał się lepszy? [WYNIKI+ZDJĘCIA]

Nad tym, jaki procent Polaków jest szczęśliwy w swojej pracy, zastanawiali się uczestnicy sobotniego wydania „Kocham Cię, Polsko!”. Wynik okazał się zaskakujący? Sprawdźcie, co się wydarzyło w ostatnim odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!".

Multimedia

"Kocham Cię, Polsko!" w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Pytanie pojawiło się w rundzie finałowej, a jako pierwsza odpowiedź musiała obstawić drużyna Tomasza, który stwierdził, że dla niego praca jest pasją. Mimo to wraz ze swoją ekipą stwierdził, że z pracy zadowolonych jest tylko 26 procent Polaków. Znacznie bardziej optymistycznie do tematu był nastawiony Antek Królikowski. – Moim zdaniem, minimum 60, jak nie 70 procent – uznał. Panowie z przekonaniem odpowiedzieli, że więcej i mieli rację, bo 58 procent naszych rodaków czuje się szczęśliwych w pracy. - Ale moim zdaniem i tak za mało – podsumowała prowadząca Basia Kurdej-Szatan.

Wokaliści kontra wokalistki. Która drużyna spisze się śpiewająco? [ZAPOWIEDŹ ODCINKA+WIDEO]Zobacz więcej

W sobotnim odcinku „Kocham Cię, Polsko!” zmierzyły się ze sobą drużyny wokalistek i wokalistów. Tomasz Kammel zaprosił Ewelinę Lisowską, Saszan i Majkę Jeżowską. W ekipie Antka Królikowskiego zobaczyliśmy Michała Szpaka, Stanisława Karpiela-Bułeckę i Grzegorza Hyżego.

Wokaliści z drużyny Antka od samego początku sprawiali wrażenie nieco bardziej rozkojarzonych od swoich przeciwniczek. Choć rock and rollowy nastrój nie opuścił ich aż do końca, z każdą konkurencją ich koncentracja stawała się coraz większa. Historie dotyczące polskiego futbolu opowiedziane w rundzie Głuchy telefon sprawiły uczestnikom trochę problemów, jednak Muzyczne licytacje pozwoliły im poczuć się jak w domu. Dużo frajdy zawodnikom dostarczyła Kronika niepodległa, w której bohaterowie odcinka wcielają się w role prezenterów telewizyjnych. Staszek Karpiel-Bułecka w rundzie Kalambury pokazał, że musiał spędzić niejeden wieczór grając w tę grę – hasła, które rysował, były błyskawicznie odgadywane przez kolegów z jego drużyny.

Jak zwykle o szybsze bicie serc uczestników zatroszczyła się runda Urodziny, gdzie główną rolę odgrywa prezent-bomba z czasowym zapalnikiem. Wybuchł on w rękach Antka, co pozwoliło wokalistkom umocnić się na prowadzeniu, z wynikiem 74 do 46. Od tego momentu wokaliści wzięli się jednak do odrabiania strat. Michał Szpak w rundzie Co ludzie powiedzą? wykazał się znakomitą intuicją, trafnie typując odpowiedzi ankietowanych. Finał również rozpoczął się dla panów świetnie. Ich łupem padło pierwsze pytanie, które dotyczyło liczby Polaków lubiących swoją pracę, dzięki czemu wyszli na jednopunktowe prowadzenie. Na drugie z kolei lepiej odpowiedziały wokalistki, przez co dopiero znów mocno wyrównały się szanse na wygraną. Wokaliści lepiej oszacowali, ile pieniędzy miesięcznie przeznaczamy na jedzenie poza domem i dzięki łaskawości koła fortuny, które decyduje o liczbie przyznawanych punktów, ostatecznie mogli cieszyć się z wygranej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×