"Kocham Cię, Polsko!" odcinek 12. s. 11. Prawdziwy przedsmak Mundialu! Dudek czy Świerczewski? [ZAPOWIEDŹ ODCINKA+WIDEO]

Przed nami 12., finałowy odcinek 11. serii programu "Kocham Cię, Polsko!". Będzie to prawdziwy przedsmak nadchodzącego Mundialu! Zobaczcie, co wydarzy się w programie oraz w jakich składach drużyny wybiegną na boisko... to znaczy staną przy pulpitach!

Multimedia

"Kocham Cię, Polsko!" w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnim odcinku tej edycji „Kocham Cię, Polsko!” o zwycięstwo będą rywalizować znani polscy piłkarze, byli koledzy z reprezentacji Polski. Jak się przekonamy, do telewizyjnej rozgrywki wszyscy przystąpią w bardzo dobrej formie. Wydaje się, że zwycięstwo będzie zależało od odpowiednio dobranej taktyki.

Tomasz Kammel do swojej drużyny zaprosi Piotra Świerczewskiego, Marcina Żewłakowa i Kamila Kosowskiego. Zmierzą się oni z ekipą Antka Królikowskiego w składzie: Jerzy Dudek, Tomasz Kłos i Tomasz Frankowski.

Dziennikarze na tropie korupcji w prywatnych klinikach zdrowia [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bohaterowie odcinka, mimo że dużą część życia spędzili w zagranicznych klubach, pokażą, że dysponują dużą wiedzą na temat Polski. Lata treningów i gry na najwyższym poziomie sprawią, że doskonale odnajdą się w konkurencjach, wymagających dobrego refleksu oraz kondycji fizycznej. Które pytania sprawią im największe problemy? W odcinku dowiemy się m.in.:
- który zawodnik jest pasjonatem wędkarstwa;
- jakim ukrytym talentem może pochwalić się Tomasz Kłos;
- co sprawia największą przyjemność bohaterom odcinka;
- jak Jerzy Dudek odnajdzie się w 1918 roku.

Gośćmi muzycznymi będą Margaret oraz Andrzej Dąbrowski, a o sportową atmosferę zatroszczą się cheerleaderki.

Zobacz galerię

Mikołaj Krawczyk o swojej roli w filmie "Sobibór":

Komentarze

Skomentuj
  • Ania+ inni widzowie (gość)

    Całe szczęście, że był to ostatni odcinek "Kocham Cię Polsko" w tym sezonie bo już nie dało się patrzeć i słuchać tej zezowatej skrzeczącej miernoty. Jak można się było ubrać w krótkie spodenki do prowadzenia programu w telewizji. ? To niechlujstwo i lekceważenie widzów, żadna szanująca się i profesjonalna prowadząca nigdy nie wystąpiła w takim stroju", ale to szatańskie bezguście chciało zaproszonym do programu facetom zaimponować, tylko czym ? - chyba tymi kołkowatymi nogami i ubrała się jak na plażę bądź na popołudniowe wyjście na spacer podczas urlopu. Na prawdę trzeba być zupełnym " "pustostanem" żeby tak wystąpić, bo choćby nawet ten strój był ze złota to jednak nie był odpowiedni do tego programu. Apelujemy, aby w przyszłym sezonie kategorycznie zmienić prowadzącą - mamy już dosyć tej maski z zezowatymi oczami i brzydkim kulfoniastym nosem , chociaż bez końca można by wymieniać dziesiątki Jej wad, nie tylko w wyglądzie, ale i w charakterze, które dyskwalifikują Ją jako prowadzącą i które denerwują widzów . Nie chcemy już oglądać tej dziewuchy w następnym sezonie. i nie interesuje nas to, że Pan Prezes Kurski upatrzył sobie Ją do tego programu - my mamy dosyć tej wszędobylskiej baby,!!!!!

    19.05.2018 21:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×