"Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz". Tomasz Kammel prowadzącym nowego show TVP2. Zastąpi "Ameryka da się lubić"

"Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz" to nowy show, w którym przypomniane zostaną kultowe programy i seriale, największe wzruszenia i wpadki oraz niezapomniane przeboje związane z TVP2. Prowadzi Tomasz Kammel.

Multimedia

"Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz" od soboty, 7.11.2020 o godz. 20:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowy, pełen pozytywnej energii show "Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz" poprowadzi Tomasz Kammel, a kapitanami drużyn będą Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski. Format przypomina "Kocham Cię, Polsko!" i będzie miał 5 odcinków. W każdym z nich rywalizować będą ze sobą dwie drużyny gwiazd najpopularniejszych produkcji Dwójki: obsada "M jak miłość" zmierzy się z prowadzącymi "Familiadę" i "Koło fortuny", trenerzy "The Voice" staną naprzeciw gwiazd, które wykorzystały swoją "zansę na sukces", wokaliści disco-polo przekonają się czy "Europa da się lubić", natomiast aktorzy serialu "Na dobre i na złe" sprawdzą poczucie humoru artystów kabaretowych.

Tomasz Kammel świętuje 23 lata pracy w Telewizji Polskiej. Zobacz, jak się przez ten czas zmienił!Zobacz więcej

Podczas programu dowiemy się: Kto pierwszy poprowadził "Wielką grę"? W którym roku pojawiła się w Dwójce "Panorama"? Jakie nazwisko nosiła rodzina z serialu "Rodzinka.pl"? Kto lepiej zna kultowe programy? Kto uważniej ogląda uwielbiane seriale? Kto bardziej kocha Dwójkę?

Gwiazdy wezmą udział w kilku zabawnych rundach pytań o ukochane produkcje Polaków. Nie zabraknie: "Studia 2" i "W labiryncie", "Bezludnej wyspy", "Spotkania z balladą", "Czasu honoru", "Za chwilę dalszy ciąg programu" czy "Pereł z lamusa". W każdym odcinku pojawi się osobowość telewizyjna związana z kultową produkcją z ostatniego pięćdziesięciolecia oraz gwiazdy muzyczne, które zaśpiewają przeboje kojarzone z TVP2 i największe hity ostatnich 50 lat. Program wypełnią materiały archiwalne Telewizji Polskiej. Widzowie dostaną niepowtarzalną okazję, żeby przypomnieć sobie za co kochają Dwójkę.

Gwiazdy walczyć będą o pieniądze, a do wygrania w każdym odcinku jest 30 tysięcy złotych, które na końcu odcinka zwycięska drużyna przeznaczy na wybrany cel charytatywny.

Tomasz Kammel o sprzeczce z menedżerem zespołu disco polo. O co poszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×