"Kochane pieniążki". Anna Korcz i Lesław Żurek gwiazdami nowego spektaklu Teatru Capitol. Co mówią o widowisku? Farsa, na którą warto się wybrać?

Za nami premiera najnowszego spektaklu Teatru Capitol w Warszawie pt. "Kochane pieniążki". Gwiazdami widowiska są m.in. Anna Korcz i Lesław Żurek, którzy opowiedzieli nam o pracy nad spektaklem! To farsa, na którą warto się wybrać? Sprawdźcie!

Multimedia

"KOCHANE PIENIĄŻKI" - PREMIERA

Co byś zrobił, gdybyś przez pomyłkę wszedł w posiadanie teczki z gigantyczną sumą pieniędzy? Szukałbyś właściciela czy szalejąc ze szczęścia zatrzymałbyś ją dla siebie? Trudny wybór… Bo przecież pieniądze nie spadają z nieba i taka szansa nie zdarza się co dzień. Henry, bohater kryminalnej farsy "Kochane pieniążki" podejmuje więc szybką decyzję. W końcu właśnie w jego urodziny otrzymuje ten wyjątkowy prezent od losu i żal z niego nie skorzystać. Pędzi do domu ile tchu, ściskając go w rękach. Czas to pieniądz, więc od razu wciela w życie swój misterny plan! Żona patrzy na niego z przerażeniem, próbując odwieść go od szalonego pomysłu…Oj, będzie się działo!

Gwiazdami spektaklu "Kochane pieniążki" są Anna Korcz, Alżbeta Lenska, Tomasz Schimscheiner, Lesław Żurek, Marcin Troński, Waldemar Obłoza, Sebastian Konrad oraz Robert Wabich (I skład) oraz Olga Bończyk, Andżelika Piechowiak, Mikołaj Krawczyk, Robert Moskwa, Jarosław Rabenda, Hiro Murakami, Andrzej Popiel oraz Waldemar Obłoza (II skład).

"Stara kobieta wysiaduje". Wszyscy zmierzamy na śmietnik. Oceniamy spektakl Andrzeja Barańskiego w Teatrze Telewizji!Zobacz więcej

Premiera spektaklu "Kochane pieniążki" odbyła się 18 października 2021 roku. Wśród gości na widowni pojawili się m.in. Aleksandra Szwed, Katarzyna Skrzynecka, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Rafał Cieszyński, Kuba Gąsowski, Michał Milowicz, Władysław Grzywna, Andrzej Deskur, Marta Bryła, Teresa Lipowska, Maria Gładkowska, Tomasz Jacyków, Marek Włodarczyk, Stanisław Banasiuk, reżyser Jerzy Bończak oraz dyrektor Teatru Capitol – Anna Gornostaj.

Co aktorzy mówią o spektaklu "Kochane pieniążki"? Jak wyglądała praca nad widowiskiem, którą trzeba było przerwać z powodu pandemii COVID-19? Sprawdźcie naszego wideo z premiery!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×