"Kod genetyczny". Adam Woronowicz, Karolina Gruszka i inni na premierze nowego serialu TVN. Dlaczego warto go oglądać?

"Kod genetyczny" to nowy serial, którego premiera odbędzie się już w marcu na antenie stacji TVN. Za nami spotkanie prasowe z twórcami i obsadą produkcji. Zobacz, jak Adam Woronowicz, Karolina Gruszka, Maciej Musiałowski i inni prezentowali się na premierze. Dlaczego ich zdaniem warto oglądać "Kod genetyczny"?

Multimedia

W środę (12.02) odbyła się konferencja prasowa nowego serialu stacji TVN pt. "Kod genetyczny". To skomplikowana opowieść o więzach krwi poddanych najtrudniejszej próbie. W rolach głównych zobaczymy Adama Woronowicza, który zagrał wybitnego genetyka z Instytutu Badań Kryminalistycznych, Karolinę Gruszkę w roli tajemniczej Izy Berger i Macieja Musiałowskiego, który wcielił się w zbuntowanego syna Tomasza — Piotra.

Nowy serial TVN od marca w telewizji! Ile będzie odcinków? Co się wydarzy?Zobacz więcej

"Kod genetyczny" zadebiutuj na antenie stacji TVN już 2 marca. Dlaczego warto go oglądać? Jak zaznaczyła w rozmowie z nami producentka serialu, Adrianna Przetacka, "Kod genetyczny" to coś więcej niż kolejny serial kryminalny.

Nie jest to czysty kryminał. Spod tego kryminału wyłania się taka historia, która — według mnie — może być bliska absolutnie każdemu, niezależnie od tego, czy identyfikuje się z tymi postaciami, czy nie, dlatego że wszyscy w sposób rozpaczliwy szukają miłości [...] To, co jest wyjątkowe w tej historii to to, że odkrywamy w niej, że każdy ma inny wzór na tę miłość i jak zaczynają spotykać się te przeciwstawne wektory namiętności, pragnień, pożądania, wewnętrznych potrzeb, to okazuje się, że to ostatecznie prowadzi nas do jakiegoś dramatu. — powiedziała Adrianna Przetacka.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Na spotkaniu prasowym serialu stawiła się plejada gwiazd. Oprócz odtwórców głównych ról pojawili się również: Katarzyna Herman, Krzysztof Pieczyński, Marcel Sabat, Julia Kijowska, Oliwia Bosowska i Joachim Lamża.

Jak przybyli prezentowali się podczas spotkania z dziennikarzami? Zobacz zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×