"Kod genetyczny". Będzie 2. sezon? Producentka serialu i Katarzyna Herman zdradziły nam, czy są plany na nowe odcinki

Przed nami finał 1. sezonu "Kodu genetycznego", a to budzi pytanie, czy powstaną nowe odcinki serialu TVN. Producentka i Katarzyna Herman zdradziły nam, czy są plany na 2. sezon "Kodu genetycznego".

Multimedia

"Kod genetyczny" - będzie 2. sezon?

"Kod genetyczny", czyi jeden z nowych seriali TVN zbliża się do finału 1. sezonu, w którym powinniśmy poznać rozwiązanie tajemnicy o śmierci Izy. Wraz z ostatnim odcinkiem powstaje pytanie "czy będzie 2. sezon serialu?"

Świadek zabójstwa Izy zdradzi całą prawdę?! Finał zaskoczy wszystkichZobacz więcej

Podczas naszej wizyty na planie "Kodu genetycznego" spytaliśmy o dalsze plany dotyczące "Kodu genetycznego" producentkę serialu, Adriannę Przetacką i Katarzynę Herman.

Na ten moment myślimy oczywiście o 2. sezonie. Nawet rozpoczęły się już jakieś prace scenariuszowe - zdradza nam Przetacka.

Katarzyna Herman przyznała zaś, że jej bohaterka wraz z mężem mogliby przejąć stery w nowych odcinkach.

Warto zaznaczyć, że rozmowy zostały przeprowadzone podczas kręcenia serialu. Na tę chwilę nie wiadomo czy i jak bardzo zmieniły się plany produkcji przez panującą epidemię.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×