"Kod genetyczny" budzi kontrowersje. Czy taka historia mogła wydarzyć się naprawdę? Aktorzy komentują!

"Kod genetyczny" to nowy serial TVN, który budzi spore kontrowersje. Wszystko za sprawą poruszonej w nim historii miłosnego trójkąta między synem, ojcem i jego partnerką. Czy taka historia mogła wydarzyć się naprawdę? Sprawdź, co o moralnie wątpliwej opowieści sądzą aktorzy "Kodu genetycznego".

Multimedia

"Kod genetyczny" koncentruje się na zawiłych losach rodzinnego trójkąta miłosnego. W nowym serialu TVN poznajemy burzliwą historię dwóch mężczyzn (ojca i syna). W centrum ich życia niespodziewanie pojawi się fascynująca kobieta, którą obaj pokochają. Główne role w "Kodzie genetycznym" zagrali Karolina Gruszka, Maciej Musiałowski oraz Adam Woronowicz.

Byliśmy na planie nowego serialu TVN, w którym rządzi miłość, nienawiść, zdrada i szermierka! Będzie hit?Zobacz więcej

Serial "Kod genetyczny" to wiosenna nowość stacji TVN, która jest już w emisji. Produkcja za sprawą moralnie wątpliwej historii budzi już spore kontrowersje. Aktorzy w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl odnieśli się do zamieszania wokół "Kodu genetycznego".

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Czy taka historia mogła wydarzyć się naprawdę? Wątpliwości w tej kwestii nie ma m.in. Marcel Sabat, który zapewnia, że scenariusz serialu to nic innego jak nasze życie. Podobnego zdania jest też Julia Kijowska, czyli serialowa Joanna. Aktora w rozmowie z nami przyznała, że polskie społeczeństwo ma wiele za uszami. Wtórował jej w tym Krzysztof Pieczyński, który dodał, że o podobnych, a nawet gorszych historiach możemy przeczytać lub usłyszeć w mediach przynajmniej raz w tygodniu.

Co o kontrowersjach wokół "Kodu genetycznego" sądzi Adam Woronowicz i Katarzyna Herman? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • alam (gość)

    film o kurwie bez hamulców rzygać się chce jak się na jej pysk plugawy patrzy.wstyd i hańba wydawać kasę na nakręcenie takiej szmiry.Przez takie dewiacje świat się skończy za powrót do Sodomy i Gomory .

    14.03.2020 15:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×