"Kod genetyczny". Iza Berger jest typową femme fatale? Jakie są jej prawdziwe intencje?

Iza Berger to piękna i tajemnicza bohaterka nowego serialu TVN pt. "Kod genetyczny". Jaką tajemnicę skrywa ukochana Tomasza, która wdała się w romans z jego synem? Co o swojej bohaterce sądzi Karolina Gruszka? Zobacz wideo!

Multimedia

"Kod genetyczny" w poniedziałki, o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

Iza (Karolina Gruszka) z serialu "Kod genetyczny" to fascynująca i pełna tajemnic kobieta. Nie znamy jej przeszłości, widać jednak, że Iza robi wszystko, aby od niej uciec. Poznajemy ją jako partnerkę Tomasza (Adam Woronowicz). Związek z cenionym pracownikiem Instytutu Ekspertyz Sądowych jest dla niej azylem i namiastką normalności, której bardzo poszukuje.

Tomasz, którego gra Adam Woronowicz ma swój pierwowzór! Kto zainspirował twórców serialu?Zobacz więcej

W serialu szybko jednak okazuje się, że Iza coś ukrywa, a jej intencje nie są jasne. Ma w sobie mroczną stronę, która szuka tego co zakazane i niebezpieczne. Berger wdaje się w namiętny romans z pasierbem i traci panowanie nad swoim życiem i uczuciami.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Czy Izę Berger można uznać za typową femme fatale i odbierać ją tylko w negatywny sposób? Odpowiedzi na to pytanie starała się udzielić w rozmowie z serwisem Telmagazyn.pl odtwórczyni roli Izy - Karolina Gruszka.

Jaką tajemnice skrywa jej bohaterka? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×