"Kod genetyczny". Krzysztof Pieczyński szczerze o swoim bohaterze i polityce. "Manipulacji nienawidzę najbardziej"

Krzysztof Pieczyński w nowym serialu TVN pt. "Kod genetyczny" wciela się w bezwzględnego polityka. Prywatnie aktor nie ma najlepszego zdania o partii rządzącej, dlatego zapytaliśmy go o to, kim z polskiej sceny politycznej inspirował się kreując swoją postać. Jego odpowiedź może zaskoczyć!

Multimedia

Krzysztof Pieczyński zagrał polityka

"Kod genetyczny" to nie tylko burzliwa historia relacji ojca (Adam Woronowicz), syna (Maciej Musiałowski) i pięknej Izy (Karolina Grusza). Fabuła nowego serialu TVN rozgrywa się także poza tym trójkątem. Na ekranie widzowie zobaczą m.in. Krzysztofa Pieczyńskiego, który wcieli się w bezwzględnego polityka.

Jego Janusz Zadara to były wiceminister sprawiedliwości oraz kandydat do parlamentu europejskiego. Ma szerokie znajomości, a jego nazwisko otwiera wiele drzwi. Człowiek o podwójnej twarzy, umiejący wyjść z każdej opresji za sprawą koneksji i możliwości, jakie daje mu władza. Ma jednak tajemniczą słabość, która może go pogrążyć.

Adam Woronowicz, Karolina Gruszka i inni na premierze nowego serialu TVN. Dlaczego warto go oglądać?Zobacz więcej

Krzysztof Pieczyński głośno wyraża swoje poglądy polityczne i światopoglądowe. Aktor otwarcie krytykuje partię PiS, Jarosława Kaczyńskiego oraz Kościół katolicki. Czy rola subtelnego manipulatora była więc dla niego dużym wyzwaniem? Kim z polskiej sceny politycznej inspirował się, kreując swojego bohatera?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Aktor w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznał szczerze, że rozmiar jego niechęci do polityków jest tak duży, że nie chciał zatruwać swojej pracy i wzorować się na kimś szczególnym. Jak w takim razie gra się mu polityka w "Kodzie genetycznym"? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×